PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରଚାର ବ୍ୟାନ୍ କଲେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନର , ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ ବିବାଦୀୟ ଭାଷଣ ପାଇଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା
  • ||
  • ସୁଶିଲ ଚନ୍ଦ୍ରା ନୂଆ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନର ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲିରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଚାର , ୬ଟି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଜୋନ୍‌ ପାଇଁ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • କଟକ ଏସ୍‌ସିବିରୁ ହାଇଦର ଫେରାର ଘଟଣା – ହାଇଦର ଫେରାର ପଛରେ ତାର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ହାତ ଅଛି, ମଙ୍ଗଳାବାଗ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରକୁ ଜଗୁଥିବା ନିଲମ୍ୱିତ କନଷ୍ଟେବଲ ମହମ୍ମଦ ମୌସିମ୍,‌
  • ||
  • ଭାରତରେ ରୁଷ୍ ଟିକା ସ୍ପୁଟ୍‌ନିକ୍ –V କୁ ମଞ୍ଜୁରୀ , ବିଶେଷଜ୍ଞ କମିଟି ବୈଠକରେ ନିଆଗଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି, ମାନବ ଦେହରେ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର ଓ କଳାହାଣ୍ଡି ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ୨ ଜଣ ନୂଆ କୁଳପତିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ନିଯୁକ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ୯ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର: ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ବାଘୁଆପଲ୍ଲୀ ଗ୍ରାମର ୪ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତହେଦ
  • ||
  • କଟକ: ନିଆଳିର ଏକ ବିଲରୁ ଏକ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ସୀମା ସିଲ, ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କଡା ନଜର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ପହଞ୍ଚିବ ୨ ଲକ୍ଷ ୭୧ ହଜାର ଟିକା
  • ||
  • ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଛକ ପୁକୁଡ଼ିବନ୍ଧ ଜଙ୍ଗସନ୍ରୁ ୯୨୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଧରିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ୱିଙ୍ଗ, ୮ ଗିରଫ, ଟ୍ରକ୍ ଓ ମ୍ୟାକ୍ସପିକ୍ପ ଜବତ
  • ||
  • ବୀରମହାରାଜପୁର: ଚନ୍ଦଲି ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଉଦ୍ଧାର, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଅଭୟାରଣ୍ୟ ଭିତରୁ ଜଣେ ଶିକାରୀ ଗିରଫ,ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଜବତ, ଖସିଗଲେ ୩ଜଣ ଶିକାରୀ…
  • ||
  • କଟକ: ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲା ହାଇଦର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: କୂଳଡିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟ ସୀମାନ୍ତରୁ ବିରାଟକାୟ ହରିଣ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କଟକ: ହଷ୍ଟେଲ ଭିତରେ ପଶି ନର୍ସିଂ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ତଡୁଛି ପୁଲିସ, ଏସସିବି ବିଏସି ନର୍ସିଂ କଲେଜରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଅସନବଣି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ୧୫ ଫୁଟ୍ ଲମ୍ବର ଅହିରାଜ ସାପ
  • ||

ପ୍ରେମ ନିବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବାରୁ ବ୍ଲେଡ୍‌ରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ହାତ କାଟିଦେଲେ

source:www.prweb.com

ଅନୁଗୁଳ,୭ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କଲେ । ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରେମପତ୍ର ଓ ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଦେଲେ । ହେଲେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିବାରୁ ୨ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ବ୍ଲେଡ୍‌ରେ କାଟି ପକାଇଲେ । ଗୁରୁବାର ଅନୁଗୁଳ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିକଟରେ ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୁଲିସ୍‌ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାରୁ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।
ପୁଲିସ୍‌ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶଯେ, ଅନୁଗୁଳ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କୁରୁଡୁଲ ଘୁଞ୍ଚାପାଳ ଗ୍ରାମର ମେଘ ନାଏକ(୨୦) ଓ ଆକାଶ ନାଏକ(୨୦) ହାଇରାଣ କରି ଆସୁଥିଲେ । ସ୍କୁଲ୍‌ ଯିବା ଆସିବା ସମୟରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଯୁବକଦ୍ୱୟ ପ୍ରେମପତ୍ର ଓ ଫୋନ ନମ୍ବର ଦେଉଥିଲେ । ଏନେଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ । ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ୨ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ସ୍କୁଲରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦ୍ୱୟ ସେମାନଙ୍କ ପିଛା କରି କମେଟ ମାରିଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ପୁଣିଥରେ ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ଦେଇଥିଲେ । ଯୁବକ ଦ୍ୱୟଙ୍କ ଏହି ଅଭଦ୍ରାମି ଦେଖି ତୁରଙ୍ଗ ଗ୍ରାମର କିଛି ଯୁବକ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ସହ ଏଥିରୁ ନିବୃତ ରହିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ଯୁବକଦ୍ୱୟ ସୁଧୁରି ନଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ଣ ୧୦ଟାରେ ଛାତ୍ରୀଜଣକ ୨ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ସହ ସ୍କୁଲ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଯୁବକମାନେ ଏକ ବାଇକ୍‌ରେ ଆସି ହୋଟେଲ୍‌ ନମ୍ର ପ୍ୟାଲେସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଟକାଇ ଥିଲେ । ଜବରଦସ୍ତ ଛାତ୍ରୀକୁ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇ ଉଠାଇ ନେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳିବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଦେଖି ଯୁବକଦ୍ୱୟ ଏକ ଧାରୁଆ ବ୍ଲେଡରେ ତାକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀର ଡାହାଣ ହାତକୁ କାଟି ପଲାଇଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ନର୍ସିଂହୋମ୍‌କୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣ ଏତେ ଗୁରୁତର ଥିଲା ଯେ ୭ଟି ଷ୍ଟିଚ୍‌ ପଡ଼ିଥିଲା । ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମେଘ ଓ ଆକାଶଙ୍କ ନାମରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ୍‌ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦ୍ୱୟ ଫେରାର୍‌ ଅଛନ୍ତି ।