କଟକପଡ଼ାରେ ମୁଖାପିନ୍ଧା ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ବୋମା ମାଡ଼: ୨ ଆହତ

ବ୍ରହ୍ମଗିରି,୨୯/୦୮:ବ୍ରହ୍ମଗିରି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଟକପଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ସମୟରେ ମୁଖାପିନ୍ଧାଧାରୀଙ୍କ ବୋମା ମାଡରେ ୨ଜଣ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ସ୍ଥାନୀୟ ରେବଣାନୂଆଗାଁ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଗୁରୁତର ଦୁଇ ଯୁବକ ହେଲେ କଟକପଡ଼ାର ନନ୍ଦ ହେରା ଓ ଅନ୍ୟଜଣେ ଗ୍ରାମରେ ଭଡ଼ାରେ ରହୁଥିବା ବାଘମୁଣ୍ଡାର ନିରଞ୍ଜନ ସେଠୀ । ବୋମା ଫିଙ୍ଗିବା ପରେ ମୁଖାଧାରୀ ଅଜଣା ଯୁବକଦ୍ୱୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବ୍ରହ୍ମଗିରି ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶୁକ୍ରବାର କଟକପଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ଗଣେଶ ଭସାଣି ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ ଅଳ୍ପ ଯୁବକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିଲା। ସମସ୍ତେ ଯିଏ ଯୁଆଡେ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ନନ୍ଦ ଓ ନିରଞ୍ଜନ ଗାଁ ଛକରେ ଥିବା ଏକ ଦୋକାନ ନିକଟରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ମୁହଁରେ ମୁଖା ପିନ୍ଧି ଏକ ବାଇକ୍‌ ଯୋଗେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । କେହି କିଛି ଭାବିବା ପୂର୍ବରୁ ଲଗାତର ୩ଟି ବୋମା ନନ୍ଦ ଓ ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ଉପରକୁ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ। ଦୁର୍ବୃତମାନେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ବୋମା ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ। ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।ଏଭଳି ଘଟଣା ବ୍ରହ୍ମଗିରିରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିଚାଲିଥିବାସ୍ଥଳେ ଏହା ପୁଲିସ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ସାଧାରଣ ଜନତା, ଧକଉଛି ଏନ୍‌ଏଚ୍‌ ପ୍ରକଳ୍ପ

ଏଣିକି ମେଧାବୀଙ୍କୁ ଲାପଟପ୍‌ ବଦଳରେ ମିଳିବ ଟଙ୍କା, ୧୫ ହଜାର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପାଇବେ ଏତିକି ଟଙ୍କା

ମାଛ ଚାଷରେ ମହିଳା ଏସ୍‌ଏଚ୍‌ଜିଙ୍କ ସଫଳତା: ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ୨୧ ହଜାର କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଉତ୍ପାଦନ

ସଫଳତାର ଶୀର୍ଷରେ ସ୍ବାତୀ

ଆଳୁ ଅସମ୍ଭାଳ: କେଜି ୫୨ ଛୁଇଁଲା, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବି ଅଣାୟତ୍ତ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବିଇଓ ଅଫିସ୍‌ ମୁଖ୍ୟ କିରାଣି, ୫ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଧରାପଡ଼ିଲେ