ଡେଟିଂ କରୁଥିବା ଜାଣି ଝିଅର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ହତ୍ୟାକଲା ବାପା, ଏହାପରେ ଜନ୍ମିତ ଝିଅକୁ କଲା ବିବାହ

ଭର୍ଜିନିଆ, ୧୯।୧୧: ଜଣେ ୫୫ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଝିଅର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଜ ଜନ୍ମିତ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିଛି। ଏଭଳି   ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଆମେରିକାର ଭର୍ଜିନିଆରେ। ଝିଅର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ୩ ସପ୍ତାହ ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନିଜ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ନିକଟରେ କୋର୍ଟରେ ଏହି ମାମଲା ନେଇ ଶୁଣାଣି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଖୁଲାସା ହୋଇଥିଲା।

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକର ନାଁ ହେଉଛି ପଲ୍ ମ୍ୟାକକୁଲର, ତା ନାଁରେ  ଫାଷ୍ଟ ଡିଗ୍ରୀ ମର୍ଡର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି। ଘଟଣା ପୂର୍ବରୁ ୩୮ ବର୍ଷୀୟ ଟମସ୍ ମ୍ୟାକକୁଲର ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଲର   ୩୧ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅ ଅମଣ୍ଡାକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ। ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ, ଯେଉଁ ଫ୍ଲାଟରେ ହତ୍ୟା ହୋଇଛି ସେଠାରେ ବାପ-ଝିଅ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହିଥିଲେ ଓ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଳେ। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଲକୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ମ୍ୟାକକୁଲରଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଲ୍ ମଧ୍ୟ ସ୍ବିକାର କରିଥିଲା ସେ ତା’ର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏହି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା।

ନିଜର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ମାମଲାରେ ଅମଣ୍ଡା ନିଜ ଭଉଣୀକୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ପଲ୍ ସହିତ ତା’ର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ, ମ୍ୟାକକୁଲରଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମଦ ବୋତଲରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ମେଥର ଇଞ୍ଜେକସନ୍ ଦିଆଯାଇ ତାଙ୍କର ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣା  ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଘଟିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଘରେ ଏକା ଥିବା ସମୟରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ବେଲଣାରେ ପିଟିପିଟି ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ – ସ୍ୱାମୀ ମଦ ପିଇ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ହାତରେ ଲେଖିଦେଇଥିଲେ ହତ୍ୟାକାରୀର ଗାଡି ନମ୍ବର, ଏଭଳି ଧରିଲା ପୋଲିସ

ଅପରାଧୀକୁ ପାସ୍‌ପୋର୍ଟ ! ହୋଇଛି ମୋଟା ଅଙ୍କର କାରବାର, ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ

ସରକାରୀ ଜାଗାକୁ ନେଇ ବିବାଦ: ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା

ଦୁଇ ଦୁଇଟି ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ୨ଟି ସନ୍ତାନ ଥାଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରି ‌ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର୍: ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଯୁବକ ଗିରଫ