PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଆଜିଠୁ ବନ୍ଦ ହେବ ଅଶ୍ଲୀଳ ନୃତ୍ୟ, ଯାତ୍ରା ମାଲିକଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର

source:newsodisha.in

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୫/୨: ଆଜିଠୁ ଅଶ୍ଲୀଳ ନୃତ୍ଯ ବନ୍ଦ । ବିଭିନ୍ନ ଯାତ୍ରାପାର୍ଟିରେ ଷ୍ଟେଜରେ ହେଉଥିବା ଅଶ୍ଲୀଳ ନୃତ୍ଯ ଏଥର ବନ୍ଦ ହେବ ।  ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ନୃତ୍ଯ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିଶନର ସତ୍ଯଜିତ୍ ମହାନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ଯ ବନ୍ଦ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ମାଲିକଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହାସହିତ ଅଶ୍ଲୀଳ ନୃତ୍ଯ ବନ୍ଦ ପାଇଁ ପେଣ୍ଡାଲରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ଯ ଜଗି ରହିବେ ।

ପୋଲିସର ଏହି କାର୍ଯ୍ଯାନୁଷ୍ଠାନକୁ ସବୁ ମହଲରେ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଛି । କିଛି ଦିନ ହେବ ଯାତ୍ରା ଷ୍ଟେଜରେ କଳାକାରଙ୍କ ଉନ୍ନତ୍ତ କାଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ଅଶ୍ଲୀଳ ଢଙ୍ଗରେ ନୃତ୍ୟ କରିବା ସହିତ ଖୋଲା ମଞ୍ଚରେ ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଦେଉଥିଲେ କିଛି କଳାକାର । ଏପରି ଅଶ୍ଲୀଳ ନୃତ୍ଯକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହିତ ସବୁ ମହଲରେ ଘୋର ବିରୋଧ କରାଯାଉଥିଲା । ଏନେଇ ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାର୍ଟି ମାଲିକ ଓ କଳାକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲା କଳିଙ୍ଗ ସେନା ।