ରଣଭୀରଙ୍କ ବେଡରୁମ୍ ସିକ୍ରେଟ୍ ଖୋଲିଲେ ଦୀପିକା

ମୁମ୍ବାଇ,୨୨।୨: ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଓ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ବାହାଘର ସରିଛି। ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହି ଖୁବ୍ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏପରିକି ବିବାହ ପରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଟିକେ ବି ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି।  ତେବେ ଏଥର ଦୀପିକା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରଣବୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏଭଳି କିଛି ସିକ୍ରେଟକଥା କହିଛନ୍ତି ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ନିକଟରେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହରେ ଦୀପିକା ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ହୋଷ୍ଟ ଯେତେବେଳେ ରଣଭୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଦୀପିକାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସହ ଖୁବ୍ ହସିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ।

https://www.indiatvnews.com

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ହୋଷ୍ଟ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ରଣବୀରଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ରହସ୍ୟ କ’ଣ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଦୀପିକା କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବାହାରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଗାଧୋଇବା ଓ ବେଡରେ ଶୋଇବାକୁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି। ଦୀପିକାଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍ ହସିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଦୀପିକା କହିଲେ ମୁଁ କେବଳ କହିଲି ବେଡରେ ଶୋଇବାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଦୀପିକା  ମଧ୍ୟ ନିଜେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ବେଳେ ବେଳେ ରଣବୀରଙ୍କ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ। ଏହି ସମୟରେ  ରଣବୀର କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଦୀପିକାଙ୍କ ହାତରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟ ବିଶେ​‌ଷକରି ଚାରୁପାଣି ଓ ଭାତ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ଲାଗେ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅକ୍ଟୋବରରୁ ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ଶାହିଦ୍‌

‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ସିରିଏଲର ଡାଇରେକ୍ଟର ଏବେ ଠେଲାରେ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି ପରିବା, କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ଛଡାଇ ନେଲା ଜୀବିକା

ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍‌ ଓ ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଆଡମିନ୍‌ ଥିବା ମାନିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକନ୍‌-କରନ ଜୋହରଙ୍କ କମ୍ପାନିର କ୍ଷୀତିଜ ରବିପ୍ରସାଦ ଗିରଫ

ଏନସିବିର ପ୍ରଶ୍ନରେ ୩ ଥର କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ ଦୀପିକା, ହାତ ଯୋଡି ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ- ଇମୋସନାଲ କାର୍ଡ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ

୩୧ ବର୍ଷ ପରେ ସୁଭାଷଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବେ ଜ୍ୟାକି ଓ ଅନୀଲ କାପୁର- ସିନେମା ନାଁ

ଡ୍ରଗ୍ସ ପରୀକ୍ଷା କରାଇଲେ ଟିଆ