PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜିଠାରୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଇଏଫ୍‌ ବାର୍ଷିକ ବୈଠକ, ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା: ଏଜେଣ୍ଡାରେ ବିଶ୍ୱ ଆର୍ଥିକ ସୁଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ବଢ଼ିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଢଙ୍ଗୀଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ହ୍ୟାକ୍‌, କଟକ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ଦେଲେ ଏତଲା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମଗିରି: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର୍ ସମେତ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ସରିଲା ଆବେଦନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ରେ ନିଟ୍‌ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁଣି ବିବାଦରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପ, ରାତି ଅଧିଆ ହେଲା ଜିପିଆର୍‌ଏସ୍ ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଖାଉଟିଙ୍କୁ ବଡ ଆଶ୍ବସ୍ତି: ପେଟ୍ରୋଲ ୯.୫୦ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଲିଟର ପ୍ରତି କମିଲା ୭ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପରେ ଓଡ଼ିଶା ପିସିସି ସଭାପତି ଘୋଷଣା: ଏ. ଚେଲ୍ଲାକୁମାର
  • ||
  • କଟକ : ଆଜିଠୁ ମାଟ୍ରିକ ଖାତା ଦେଖା, ରାଜ୍ୟର ୫୮ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||

ରଣଭୀରଙ୍କ ବେଡରୁମ୍ ସିକ୍ରେଟ୍ ଖୋଲିଲେ ଦୀପିକା

source: https://www.timesnownews.com

ମୁମ୍ବାଇ,୨୨।୨: ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଓ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ବାହାଘର ସରିଛି। ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହି ଖୁବ୍ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏପରିକି ବିବାହ ପରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଟିକେ ବି ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି।  ତେବେ ଏଥର ଦୀପିକା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରଣବୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏଭଳି କିଛି ସିକ୍ରେଟକଥା କହିଛନ୍ତି ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ନିକଟରେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହରେ ଦୀପିକା ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ହୋଷ୍ଟ ଯେତେବେଳେ ରଣଭୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଦୀପିକାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସହ ଖୁବ୍ ହସିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ।

https://www.indiatvnews.com

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ହୋଷ୍ଟ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ରଣବୀରଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ରହସ୍ୟ କ’ଣ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଦୀପିକା କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବାହାରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଗାଧୋଇବା ଓ ବେଡରେ ଶୋଇବାକୁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି। ଦୀପିକାଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍ ହସିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଦୀପିକା କହିଲେ ମୁଁ କେବଳ କହିଲି ବେଡରେ ଶୋଇବାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଦୀପିକା  ମଧ୍ୟ ନିଜେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ବେଳେ ବେଳେ ରଣବୀରଙ୍କ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ। ଏହି ସମୟରେ  ରଣବୀର କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଦୀପିକାଙ୍କ ହାତରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟ ବିଶେ​‌ଷକରି ଚାରୁପାଣି ଓ ଭାତ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ଲାଗେ।