PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ପାଠପଢ଼ା, ସକାଳ ୯ଟାରୁ ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟା ଯାଏ ହେବ ପାଠପଢ଼ା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ୮ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୁଣି ସହରରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ମାଲତୀଗୁଣ୍ଡେପୁରରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକ…
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲମ୍ପିକ୍ସ : ଭାରତକୁ ଆଉ ଏକ ପଦକ, ପୁରୁଷ ୫୭ କେଜି ଫ୍ରିଷ୍ଟାଇଲ କୁସ୍ତିରେ ରବିଙ୍କୁ ରୌପ୍ୟ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟ ଜିଏସଟି ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ୱିଙ୍ଗ୍ ଦ୍ଵାରା ୬୪୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ ବିଲ୍ ରାକେଟ ମାମଲାରେ ତୃତୀୟ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ୍ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ହକି : ଭାରତ ଜର୍ମାନୀକୁ ୫-୪ ଗୋଲରେ ହରାଇ ଜିତିଲା ବ୍ରୋଞ୍ଚ ପଦକ
  • ||
  • ଟୋକିଓ : ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମ୍‌ର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା, କହିଲେ-ଆଗାମୀ ପିଢିର ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ପ୍ରେରଣାର ଉତ୍ସ ’
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାକଟକ ଥାନା ଖୋର୍ଦ୍ଧା-ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଚାରିଛକଠାରେ ୧୬ ପେଟି କଫ୍ ସିରପ୍ ଜବତ, ସ୍କର୍ପିଓ ସହ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ ବଡ଼ପଡା ଘାଟି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ୪ ଛେଳି ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ନକ୍ସଲଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ, ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଉଡ଼ାଇଦେଲେ ବୋଲେରୋ, ୨ ମୃତ
  • ||

ରିଆଲିଟିରୁ ଫିକ୍ସନ୍‌ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିଲେ ଦୀପିକା

source:www.bollywoodhungama.com

ରିଆଲିଟିରୁ ଫିକ୍ସନ୍‌ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌’ ସିଜନ୍‌-୧୨ ୱିନର୍‌ ଦୀପିକା କକର୍‌ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ । ସନ୍ଦୀପ ସିକଂଦଙ୍କ କାହାଣୀରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଟେଲି ଦର୍ଶକ । ଏହି ସିରିଏଲ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ‘ସସୁରାଲ୍‌ ସିମର୍‌ କା’ ଫେମ୍‌ ଦୀପିକା ଏକ ଅଣପାରମ୍ପରିକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ନାୟିକା ହେବେ । ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବେ କରଣ ଭି ଗ୍ରୋବର୍‌ । ଦୀପିକା ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସନ୍ଦୀପ ସିରିଏଲ୍‌ ଅଫର୍‌ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶୋ’ପାଇଁ ସେ ହଁ ଭରି ପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ଫେରିବା ପରେ ଦୀପିକା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଭାବିଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ଖାଲିନଥିବ । ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ସେମିତି କିଛି ହୋଇନଥିଲା । ଦୀପିକା ହିଁ ସିରିଏଲ୍‌ ପାଇଁ ପରଫେକ୍ଟ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଶୁଣିବା ପରେ ଖୁସିରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ତଳେ ଲାଗିନଥିଲା । ତେବେ ସିରିଏଲ୍‌ ନିର୍ମାତା କିମ୍ବା ଦୀପିକା ଏ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ଦେଇନାହାନ୍ତି । ତେବେ ଏତିକି ଜାଣିରଖନ୍ତୁ, ପାରମ୍ପରିକ ବୋହୂଠୁ ଅଲଗା ଲୁକ୍‌ରେ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ସିମର୍‌ । ପ୍ରେମକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଏହା ଆଧାରିତ । ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ରେ ନିଜ ବ୍ୟବହାରରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଜିଣିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଟେଲିଭିଜନ୍‌କୁ ଫେରି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଦୀପିକା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର