PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ଭାରତକୁ ପ୍ରଥମ ଭାରତକୁ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ପଦକ, ୭୩ କେଜି ବର୍ଗରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ଜିତିଲେ ଭାରତର ସୁନା ଝିଅ ପ୍ରିୟା ମଲ୍ଲିକ
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଏମ୍ସର ଆଉ ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଘରୁ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

https://nenow.in/

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୪।୮: ଏମ୍ସର ଆଉ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଫାଶୀ ଲଗାଇ କରିଛନ୍ତି ଆତ୍ମହତ୍ୟା। ପୋଲିସକୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗଳିତ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଛି। ମୃତଦେହ ଦେଖି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଦୁଇ-ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି।

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ, ହୋଜ୍ ଖାସ୍ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ୩ଟା୧୦ ମିନିଟ ସମୟରେ ପିସିଆର କଲ ଆସିଥିଲା,ଯାହାର ସୂଚନା ଆସିଥିଲା ଯେ, ଗୌତମ ନଗରର ଏକ ଘରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରୁଛି। ପୋଲିସ ଯେତେବେଳେ ସେଠାରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲା ସେଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଗଳିତ ମୃତଦେହ ବନ୍ଦ ଘର ଭିତରୁ ରଶିରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା।

ମୃତକ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ୪୦ ବର୍ଷୀୟ ଡାକ୍ତର ମୋହିତ ସିଙ୍ଘଲା, ଯିଏକି ରିମ୍ସର ଶିଶୁରୋଗ ବିଭାଗରେ ୧୧ ଅଗଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ କରୁଥିଲେ। ସେ ପଞ୍ଚକୁଲା, ଚଣ୍ଡୀଗଡର ସ୍ଥାନୀୟ ନିବାସୀ ଅଟନ୍ତି ଓ ଏହି ରୁମରେ ୨୦୦୬ରୁ ରହୁଥିଲେ। ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସିଆରପିସି ଧାରା ୧୭୪ ଅନୁସାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର