ପୁଣି ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଉପରେ ମହିଳା କମିଶନ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ଚଢାଉ,ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ବିବସ୍ତ୍ର ଅବସ୍ଥାରେ ଧରା ପଡିଲେ ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ଗ୍ରାହକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୬।୯: ଦିଲ୍ଳୀ ମହିଳା କମିଶନଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ବାତି ମାଲିଓ୍ବାଲ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ବିରୋଧରେ ଅଭିଯାନ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଧନ୍ଦାରେ ସାମିଲ ଏହି ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଗୁଡିକ ଉପରେ ଲଗାତାର ଭାବରେ ରେଡ୍ ଜାରି ରହିଛି ଓ ତାଙ୍କର ପର୍ଦାଫାଶ କରାଯାଉଛି। ବୁଧବାର ଦିଲ୍ଲୀର ନଓ୍ବାଦର ଦୁଇଟି ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରେ ଚଢାଉ କରିବା ପରେ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମାଲିଓ୍ବାଲ ଉତ୍ତମ ନଗରରେ ଥିବା ସ୍ପ ସେଣ୍ଟରରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଖ୍ୟ ମାର୍ଗରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଚାଲୁଛି।   ସେଠାରେ ଥିବା କ୍ରାଉନ ସ୍ପା ଉପରେ ସେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ, ଏହା ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଦୁଇଟି ଭଳି ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚାଲିଥିଲା।

ଟିମ୍ ଯେତେବେଳେ କ୍ରାଉନ୍ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲା ସେଠାରେ ହଇଚର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇତିଲା। ସ୍ବାତି ଯେତେବେଳେ ଏକ ରୁମର କବାଟ ଖୋଲିଥିଳେ ସେଠାରେ ବିବସ୍ତ୍ର ଅବସ୍ଥାରେ ଜରେ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଭୟରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲାବେଳେ ଯୁବକ ଜଣକ ସେଠାରେ ବିବସ୍ତ୍ର ଅବସ୍ଥାରେ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଥିଲା। ପରେ ତାକୁ ଗାଳି କରାଯିବା ପରେ ସେ ପୋଷାକ ପିନ୍ଦିଥିଲା। ଚଢାଉ ବେଳେ  ବହୁତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା।

କ୍ରାଉନ ସ୍ପାରେ ଚଢାଉ ବେଳେ ସେଠାର ମ୍ୟାନେଜର ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଏକ ରୁମ୍ ଭିତରୁ ବିବସ୍ତ୍ର ଅବସ୍ଥାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଥମେ ସେ  କହିଥିଲା, ସେମାନେ କୌଣସି ଭୁଲ କାମ କରୁନାହାନ୍ତି ଓ କେବଳ ଥେରାପି ନେଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କଡା ଭାବରେ ପଚରାଉଚରା ପରେ କରିଥିଲେ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚାଲିଛି। ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୧ ହଜାର ଟଙ୍କା ମିଳିଥାଏ। ଏହି ସମୟରେ କ୍ରାଉନ ସ୍ପା’ର ମ୍ୟାନେଜର ଏମସିଡି ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲାଇସେନ୍ସ ମଧ୍ୟ ନିଜର ମୋବାଇଲରେ ଦେଖାଇଥିଲେ।

ସ୍ବାତି ମାଲିଓ୍ବାଲ ଆଉ ଏକ ଟ୍ବିଟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି କ୍ରସ୍ ରିଭର ମଲରେ ୧୨ରୁ ୧୨ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଚାଲୁଛି। ଏହା ଖୁବ୍ ଲଜ୍ୟାଜନକ କଥା। ଏଠାରେ ଥିବା ଡେ ଓ୍ବାନ ନାମକ ଏକ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ଯିବା ବେଳେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଉଲଘ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ମହିଳା କମିଶନ ଟିମ୍ ଯେତେବେଳେ ଉତ୍ତମ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ମାଲିକ ନିଜ ନିଜ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ତାଲା ପକାଇ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେଠାରେ ଥିବା ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଗ୍ରାହକ ଚଢାଉ ଭୟରେ ଦୌଡିକି ପଳାଇଥିଲେ। ଚଢାଉ ବେଳେ ସେଣ୍ଟରକୁ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା, ଯାହାଫଳରେ କେହି ଯେପରି ଭିତରକୁ ପଶି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା କମିଶନର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କହିଛନ୍ତି, ସେ ଏସମ୍ପର୍କରେ ଡିସିପି ଦ୍ବାରକା ଓ ୩ ଏମସିଡି କମିଶନରଙ୍କ ନିକଟକୁ ସମନ ପଠାଇ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ସେ ପଚାରିଛନ୍ତି ଏଭଳି ସେଣ୍ଟରକୁ ଏମସିଡି କିଭଳି ନଦେଖି ଲାଇସେନ୍ସ ଦେଉଛି। ଦିଲ୍ଲୀକୁ ବ୍ୟାଙ୍କକ କରିଦିଆଯାଉଛି। ରାଜଧାନୀର ପ୍ରତି କୋଣରେ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଆଳରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚଲାଯାଉଛି। ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆବେଦନ କରାଯାଉଛି ସେମାନେ ୧୮୧ ନମ୍ବରରେ ଏଭଳି ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତୁ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ABP CVoterର ରିପୋର୍ଟ: ବିହାରରେ ସରକାର ଗଢ଼ିବ କିଏ? ଜନତାଙ୍କ ନଜରରେ ଏହି ନେତା ହେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମୋ ସିନ୍ଦୂର ମୋର – ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ମହିଳା !

ବିହାର ରାଜନୀତି: ଆଶାୟୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶ୍ରୀନାରାୟଣଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ତାଙ୍କ ନାମରେ ଥିଲା ଅପରାଧିକ ମାମଲା

ଆମେରିକାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମାଗଣା କୋରନା ଟିକା ଦେବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଡେନ୍‌

ଜୟପୁର ପୋଲିସ୍‌କୁ ବଡ଼ ସଫଳତା: ଗଞ୍ଜେଇ ରାକେଟର କଲା ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ, ୫ ଗିରଫ

ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‌ ୟୁଜର୍ସ ସାବଧାନ, ଭୁଲରେ ବି ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୧୯ ଆପ୍ସ