PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୩୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: କୋଦଳା ଖଦାଳ ସାହିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୬୬୩ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୨୦ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍‌ ରୁମ୍‌ ପଢ଼ା, ଆଜିଠୁ ଖୋଲିବ ହଷ୍ଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: BBI ଓ OOPRE ବାରକୁ ସିଲ୍ କଲା ବିଏମ୍‌ସି, ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ୪ ଜଣ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହକାରେ ହେବ ମନୋରମା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚୋରି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଗିରଫ: କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି କରି ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା ଚୂନଲଗା ଚାକରାଣୀ, ସାଲିହାସାହିରୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ

ଭୁବନେଶ୍ଵର, ୨୮/୦୭ : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚୋରି ଭୁବନେଶ୍ଵରରୁ ଗିରଫ। ରାଜଧାନୀରେ ଧରାପଡ଼ିଲା ଚୂନ ଲଗା ଚାକରାଣୀ। ଦିଲ୍ଲୀରୁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଡାଇମଣ୍ଡ ଓ ସୁନା ଗହଣା ଲୁଟ୍ କରି ଭୁବନେଶ୍ଵର ସାଲିଆସାହିରୁ ଗିରଫ ହେଲେ ସୁଜାତା ମହାପାତ୍ର। ସୁଜାତାଙ୍କୁ ଟ୍ରାଞ୍ଜିଟ୍ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା ପୋଲିସ।

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ସୁଜାତା ମହାପାତ୍ର ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଦିଲ୍ଲୀ ଦ୍ଵାରକାନଗରରେ ରହୁଥିବା ଶ୍ୟାମଲାଲଙ୍କ ଘରେ ଚାକରାଣୀ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ। ସୁଯୋଗ ଦେଖି ସୁଜାତା ଶ୍ୟାମଲାଲଙ୍କ ଘରୁ ସେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଡାଇମଣ୍ଡ ଓ ସୁନାଗହଣା ଲୁଟ୍ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସୁଜାତା ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ସାଲିଆ ସାହି ଚାଲିଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଛାନଭିନ୍ କରି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଚୋରୀ ଅଭିଯୋଗରେ ସାଲିଆ ସାହିରେ ରହୁଥିବା ସୁଜାତା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସୁଜାତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ସମସ୍ତ ସୁନା ଗହଣା ଜବତ ହୋଇଛି। ଏହା ସହ ସୁଜାତାଙ୍କୁ ଟ୍ରାଞ୍ଜିଟ୍ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି କୟାପିଟାଲ ଥାନା ପୋଲିସ। ତେବେ ଏହି ଚୋରି ଘଟଣାରେ ଆଉ କିଏ ସାମିଲ ଅଛି କି ନାହିଁ ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର