PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ଗୋଟିଏ ବିମାନରେ ମା-ଝିଅ ପାଇଲଟ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଫଟୋ

ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍,୨୪।୩: ଆମେରିକାର ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ ସ୍ଥିତ ଅନ୍ତଃର୍ଜାତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ଏକ ଡେଲଟା ଫ୍ଲାଇଟର ଯାତ୍ରୀ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ସେମାନେ ଯେଉଁ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ତା’ର ପାଇଲଟ୍ ହେଉଛନ୍ତି ଗୋଟିଏ ପରିବାରର, ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଏହି ପାଇଲଟ୍ ଦୁଇ ଜଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ ମା-ଝିଅ। ଏହି ବିମାନ ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ରୁ ଆଟଲାଣ୍ଟା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲା।

source:https://www.foxnews.com/

ଆଟଲାଣ୍ଟା-ବାଉଣ୍ଡ ଡେଲଟା ବୋଇଙ୍ଗ-୭୫୭ ବିମାନର ପାଇଲଟ ସିଟରେ ବସିଥିବା ମା-ଝିଅଙ୍କ ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉୁଛି।ବିମାନରେ ମା’ କ୍ୟାପେଟ୍ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ନାଁ ହେଉଛି ଓ୍ବଣ୍ଡି ରେକ୍ସନ, ସେଭଳି ତାଙ୍କ ଝିଅ ଫାଷ୍ଟ ଅଫିସର ପଦରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ଡେଲ୍ଟା ଫ୍ଲାଇଟ ନିଜର ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ମା-ଝିଅଙ୍କ ଫଟୋ ଟ୍ବିଟ କରିବା ସହ ଲେଖିଛି ‘ ଫ୍ୟାମିଲି ଫ୍ଲାଇଟ୍ କ୍ରୁ ଗୋଲସ୍’।

ମା-ଝିଅ ଦୁହିଁଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଫଟୋ ଏମ୍ବ୍ରି-ରିଡଲ ଓ୍ବାର୍ଲ୍ଡଓ୍ବାଇଡର ଚାନସେଲର ଜନ୍ ଆର ଓ୍ବେଟ୍ ଦ୍ବାରା ନିଆଯାଇଛି। ଏହାପରେ ସେ ଏହି ଫଟୋକୁ ନିଜର ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

source: https://aajtak.intoday.in/

ଜାରି ପ୍ରେସ୍ ରିଲିଜ ଅନୁସାରେ ବିମାନରେ ଜନ୍ ଆର ଓ୍ବେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ସେ କକପିଟରୁ ମା-ଝିଅଙ୍କ କଥା ଶୁଣିନେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ଜାଣିପାରିଥିଲେ ଯେ ବିମାନ ଉଡାଉବାକୁ ଯାଉଥିବା ପାଇଲଟ୍ ଦୁହେଁ ସମ୍ପର୍କରେ ମା-ଝିଅ। ଏହାକୁ ଜାଣିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଶେଷରେ ତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇଥିଲା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର