ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଡେନିମ୍‌

ଡେନିମ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କେବେ ପୁରୁଣା ହୁଏନାହିଁ, ବରଂ ଏଥିରେ ନୂଆ ନୂଆ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ ଚାଲୁଥାଏ । ଏ ସିଜନ୍‌ରେ ବି ଡେନିମ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ର ବେଶ ଚାହିଦା ରହିଛି । ଏହାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ୟାଟର୍ନ, ପ୍ରିଣ୍ଟ ଓ କଟ୍‌ ଆସିଛି । ଲିଲି ପ୍ରିଣ୍ଟ, ଫର୍‌ କଲର୍‌ ସହିତ ଟପ୍‌ ଷ୍ଟିଚ୍‌ଡ ଜ୍ୟାଜେଟ୍‌ ଏବେ ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ହୋଇଛି । ଡେନିମ୍‌ରେ ଲିଲି ପ୍ରିଣ୍ଟ ଯେକୌଣସି ଜ୍ୟାକେଟ୍‌କୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଲୁକ୍‌ ଦିଏ । ବ୍ଲାକ୍‌ ଲୁକ୍‌ ସହିତ ଏହା ବେଶ ଭଲ ଦିଶିବ । ଫର୍‌ କଲର୍‌ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଫକ୍ସରେ ମେଟାଲିକ୍‌ ଜିପର୍‌ ଏବଂ ସ୍ଲିଭ୍‌ର ପଛ ପ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ବିଭିନ୍ନ ଫିଚର୍‌ ଥାଏ । କଲେଜର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍‌ ଆଦି ପାଇଁ ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ ଭଲ ଚଏସ୍‌ ହେବ । ସେହିପରି ସଲିଡ୍‌ ଡେନିମ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌କୁ ଡ୍ରେସ୍‌, ଟି-ସାର୍ଟ, ଜିନ୍ସ ସହିତ ମ୍ୟାଚ୍‌ କରି ପିନ୍ଧିପାରିବେ । ଲମ୍ବା ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ସବୁ ସାଇଜ୍‌ର ମହିଳାଙ୍କୁ ସୁଟ୍‌ କରବି । କ୍ରପ୍‌ଡ ବ୍ଲାକ୍‌ କମ୍ବିା ବ୍ଲୁ ଡେନମି୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ରେ ଯଦି ଟପ୍‌ ଷ୍ଟିଚ୍‌ ହେବ, ତେବେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶିବ । ଏହା ବ୍ରାଇଟ୍‌ ଓ ରଙ୍ଗୀନ ଫ୍ଲାୱାର୍‌ ପ୍ରିଣ୍ଟ କିମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରାଇପ୍‌ ସହିତ ପିନ୍ଧାଯାଇପାରେ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଡିଏନ୍‌ଏ ଗବେଷଣାରୁ ମିଳିଲା ଚିକିତ୍ସାର ଏକ ନୂଆ ଉପାୟ-ଏହି ଜିନିଷ କମ୍‌ଥିଲେ ଗୁରୁତର ହେଉଛନ୍ତି ରୋଗୀ

ସାବଧାନ ! ଆପଣ ପାଖକୁ ବି ଫୋନ୍‌ ଆସିପାରେ – ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଅଫର ଦେଉଛନ୍ତି ଯୁବତୀ

ଆୟୋଡିନ୍‌ରେ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବ କରୋନା-ମାତ୍ର ୧୫ ସେକେଣ୍ଡ ଲାଗିବ:ଘରେ ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥା ନ ଆପଣାଇବାକୁ ଗବେଷକମାନେ ପରାମର୍ଶ

ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ସାକ୍ଷାତ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି, ଆପଣ ବି ଅଛନ୍ତି କି ସାମିଲ…

ବେଶୀ ସମୟ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାମ୍ନାରେ ବସିରହୁଛନ୍ତି କି ? ହୋଇପାରେ ଏଭଳି ଅସୁବିଧା

ଏହି ଦିଗରେ ଅଛି କି କିଚେନ୍, ଗେଷ୍ଟ୍ ରୁମ୍ ଏବଂ ପୂଜାସ୍ଥଳ..ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ…