PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ – ଯଶବନ୍ତ ଜେଠୱା ହେଲେ ନୂଆ ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ , ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ପରିବହନ କମିଶନର
  • ||
  • ସରିଲା ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ , ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଚାଲିଥିଲା ବୈଠକ , ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ୧୪ ନେତା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓମ୍‌ଫେଡ ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୋଭିଡ ସହାୟତା, ଉପକୃତ ହେବେ ୧ ଲକ୍ଷ ୨୦ ହଜାର ଦୁଗ୍ଧ ଚାଷୀ
  • ||
  • କଟକ: ନକଲି ମେଡ଼ିସିନ ଜବତ ଘଟଣା, କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଜଜ୍‌ଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ହାଜର ହେଲା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଜେନା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଗଜାନନ ବେଶରେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି, ଟିଭି ପରଦା ଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଟାଙ୍ଗୀ ଟୋଲ ଗେଟ୍ ନିକଟରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ, ଚାଲାଣ କାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଜୟପୁର ୩୨୬ ନମ୍ୱର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପାଙ୍ଗାମ ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିପିଡ଼ିଲା କାର,୫ ଆହତ,୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ, ୨ଟି ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଫଳ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ବାରିପଦାରେ ପବିତ୍ର ଦେବସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ, ୧୦୮ ଗରା ସୁବାସିତ ଜଳରେ ସ୍ନାନ କଲେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧା ମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୬୫୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏଥର ବି ସ୍ନାନପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଛେରା ପହଁରା କରିବେ ନାହିଁ ଗଜପତି ମହାରାଜ, ନୀତି ସମ୍ପାଦନ କରିବେ ମୁଦିରସ୍ତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ସ୍ନାନଯାତ୍ରା, ୧୦୮ ଗରା ସୁବାସିତ ଜଳରେ ସ୍ନାନ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି, ଟିଭି ପରଦାରେ ଅପୂର୍ବ ଗଜାନନ ବେଶ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ନିୟମିତ ବର୍ଷିପାରେ
  • ||

ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଡେନିମ୍‌

ଡେନିମ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କେବେ ପୁରୁଣା ହୁଏନାହିଁ, ବରଂ ଏଥିରେ ନୂଆ ନୂଆ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ ଚାଲୁଥାଏ । ଏ ସିଜନ୍‌ରେ ବି ଡେନିମ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ର ବେଶ ଚାହିଦା ରହିଛି । ଏହାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ୟାଟର୍ନ, ପ୍ରିଣ୍ଟ ଓ କଟ୍‌ ଆସିଛି । ଲିଲି ପ୍ରିଣ୍ଟ, ଫର୍‌ କଲର୍‌ ସହିତ ଟପ୍‌ ଷ୍ଟିଚ୍‌ଡ ଜ୍ୟାଜେଟ୍‌ ଏବେ ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ହୋଇଛି । ଡେନିମ୍‌ରେ ଲିଲି ପ୍ରିଣ୍ଟ ଯେକୌଣସି ଜ୍ୟାକେଟ୍‌କୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଲୁକ୍‌ ଦିଏ । ବ୍ଲାକ୍‌ ଲୁକ୍‌ ସହିତ ଏହା ବେଶ ଭଲ ଦିଶିବ । ଫର୍‌ କଲର୍‌ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଫକ୍ସରେ ମେଟାଲିକ୍‌ ଜିପର୍‌ ଏବଂ ସ୍ଲିଭ୍‌ର ପଛ ପ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ବିଭିନ୍ନ ଫିଚର୍‌ ଥାଏ । କଲେଜର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍‌ ଆଦି ପାଇଁ ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ ଭଲ ଚଏସ୍‌ ହେବ । ସେହିପରି ସଲିଡ୍‌ ଡେନିମ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌କୁ ଡ୍ରେସ୍‌, ଟି-ସାର୍ଟ, ଜିନ୍ସ ସହିତ ମ୍ୟାଚ୍‌ କରି ପିନ୍ଧିପାରିବେ । ଲମ୍ବା ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ସବୁ ସାଇଜ୍‌ର ମହିଳାଙ୍କୁ ସୁଟ୍‌ କରବି । କ୍ରପ୍‌ଡ ବ୍ଲାକ୍‌ କମ୍ବିା ବ୍ଲୁ ଡେନମି୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ରେ ଯଦି ଟପ୍‌ ଷ୍ଟିଚ୍‌ ହେବ, ତେବେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶିବ । ଏହା ବ୍ରାଇଟ୍‌ ଓ ରଙ୍ଗୀନ ଫ୍ଲାୱାର୍‌ ପ୍ରିଣ୍ଟ କିମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରାଇପ୍‌ ସହିତ ପିନ୍ଧାଯାଇପାରେ ।