PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୁଣୁପୁର: କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ କେନ୍ଦୁଗୁଡା ଥାନା ଏଏସଆଇ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଚିଠିର ଉତ୍ତର ରଖିଲେ ଗଜପତି, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଓ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରର ବିକାଶରେ ସହଯୋଗ ପାଇଁ ଗଜପତି ଦେଲେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ାରେ ହଳଦୀ ଗାଁରେ ପୁଣି ବାଘ ଆତଙ୍କ , କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ବାଘ ବସିଥିବା ଫଟୋ , ଲୋକେ ଭୟଭୀତ, ଗାଁରେ ବନ କର୍ମଚାରୀ ଉପସ୍ଥିତ, ୩ ବର୍ଷ ହେଲା ଲାଗି ରହିଛି ବାଘ ଆତଙ୍କ
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କଲା ବିଜେପି , ୫୭ଟି ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେପିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ , ନନ୍ଦୀଗ୍ରାମରେ ମମତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ିବେ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ସୋନପୁର: ସୁବୁଳିଆ ଗାଁରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ୪୦ ଡ଼ିଗ୍ରୀ ଟପିଲା ତାତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ସରିଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ, ୧୬ଟି ପ୍ରସ୍ତାବରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||
  • ବାସୁଦେବପୁର : ତାରିଣୀ ଛକ ସ୍ଥିତ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଗ୍ୟାରେଜ୍‌ରେ ଅଘଟଣ , କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଟାୟାର ଫାସି ଗ୍ୟାରେଜ୍‌ ମେକାନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାର ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ଚିନ୍ତା , ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବ, ଏନେଇ ଟେଷ୍ଟିଂ ଟ୍ରାକିଂ ଓ ଟ୍ରିଟ୍‌ମେଣ୍ଟ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର: ବାହାର ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି ପାଟଣାଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳର ୨୫ ଶ୍ରମିକ
  • ||
  • ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ : ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ଼: ଟିଟିଲାଗଡରେ ଉତ୍କଟ ଜଳ ସମସ୍ୟା, ସିରଭଟା ପଡାରେ ପାଣି ପାଇଁ ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଆସ୍ଥା ଭୋଟ୍ ଜିତିଲେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ୍
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପୁଣି ନୀତି ବିଭ୍ରାଟ, ଜଗମୋହନରେ ବାନ୍ତି କଲେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହୀରାକୁଦ ଅଶୋକ ନିବାସରେ ହାଇକୋର୍ଟ ବିଚାରପତି ସି.ଆର୍ ଦାସଙ୍କ ସମୀଖ୍ୟା ବୈଠକ, ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ବିଚାରପତି
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ଇସ୍ପାତ କାରଖାନା ଦାବିରେ କେନ୍ଦୁଝରରେ ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜଧାନୀରେ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ମର୍ଡର, ସିଆର୍‌ପିଏପ୍ ଛକ ନିକଟରେ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର: ଭଡ଼ା ଘରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୋଲିସ, ଯୁବକ ଅଟକ
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ଜିଲ୍ଲା ସେସନ ଜଜ କୋର୍ଟ ଉଦ୍‌ଘାଟନ୍ କଲେ ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି ହାଇକୋର୍ଟ ଡ଼. ଏସ ମୁରଲୀଧର
  • ||

ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଡେନିମ୍‌

ଡେନିମ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କେବେ ପୁରୁଣା ହୁଏନାହିଁ, ବରଂ ଏଥିରେ ନୂଆ ନୂଆ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ ଚାଲୁଥାଏ । ଏ ସିଜନ୍‌ରେ ବି ଡେନିମ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ର ବେଶ ଚାହିଦା ରହିଛି । ଏହାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ୟାଟର୍ନ, ପ୍ରିଣ୍ଟ ଓ କଟ୍‌ ଆସିଛି । ଲିଲି ପ୍ରିଣ୍ଟ, ଫର୍‌ କଲର୍‌ ସହିତ ଟପ୍‌ ଷ୍ଟିଚ୍‌ଡ ଜ୍ୟାଜେଟ୍‌ ଏବେ ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ହୋଇଛି । ଡେନିମ୍‌ରେ ଲିଲି ପ୍ରିଣ୍ଟ ଯେକୌଣସି ଜ୍ୟାକେଟ୍‌କୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଲୁକ୍‌ ଦିଏ । ବ୍ଲାକ୍‌ ଲୁକ୍‌ ସହିତ ଏହା ବେଶ ଭଲ ଦିଶିବ । ଫର୍‌ କଲର୍‌ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଫକ୍ସରେ ମେଟାଲିକ୍‌ ଜିପର୍‌ ଏବଂ ସ୍ଲିଭ୍‌ର ପଛ ପ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ବିଭିନ୍ନ ଫିଚର୍‌ ଥାଏ । କଲେଜର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍‌ ଆଦି ପାଇଁ ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ ଭଲ ଚଏସ୍‌ ହେବ । ସେହିପରି ସଲିଡ୍‌ ଡେନିମ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌କୁ ଡ୍ରେସ୍‌, ଟି-ସାର୍ଟ, ଜିନ୍ସ ସହିତ ମ୍ୟାଚ୍‌ କରି ପିନ୍ଧିପାରିବେ । ଲମ୍ବା ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ସବୁ ସାଇଜ୍‌ର ମହିଳାଙ୍କୁ ସୁଟ୍‌ କରବି । କ୍ରପ୍‌ଡ ବ୍ଲାକ୍‌ କମ୍ବିା ବ୍ଲୁ ଡେନମି୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ରେ ଯଦି ଟପ୍‌ ଷ୍ଟିଚ୍‌ ହେବ, ତେବେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶିବ । ଏହା ବ୍ରାଇଟ୍‌ ଓ ରଙ୍ଗୀନ ଫ୍ଲାୱାର୍‌ ପ୍ରିଣ୍ଟ କିମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରାଇପ୍‌ ସହିତ ପିନ୍ଧାଯାଇପାରେ ।