ଏହା ହେଉଛି ‘ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବାଇକ୍’, ଦାମ୍ ଜାଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୮: ଡେଟେଲ ଭାରତରେ ନିଜ ନୂଆ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବାଇକ୍ ‘ଡେଟେଲ ଇଜି’(Detel Easy) ଲଞ୍ଚ୍ କରିଦେଇଛି । ଡେଟେଲ୍ ଏକ ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ କମ୍ପାନୀ ଯେଉଁଥିରେ ୨୯୯ ଟଙ୍କାରେ ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ଫିଚର ଫୋନ୍ ଓ ୩୯୯୯ LED ଟିଭି ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଥିଲା । ନିଜ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବାଇକ ଡେଟେଲ୍ ଇଜିର ଦାମ୍ କମ୍ପାନୀ ୧୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା ରଖିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜିଏସଟି ମଧ୍ୟ ସାମିଲ । କମ୍ପାନୀ କହିଛି କି ଏହି ବାଇକର ମେଣ୍ଟେନାନ୍ସ କଷ୍ଟ ବହୁତ କମ୍ । ଡେଟେଲ ଇଜି ଫୁଲ୍ ଚାର୍ଜିଂରେ ୬୦ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବ । କମ୍ପାନୀ କହିଛି କି ଏହି ବାଇକ୍ ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ଓ ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବାଇକ୍ । ଏହି ବାଇକକୁ କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟ Detel-india.comରୁ କ୍ରୟ କରିହେବ । କମ୍ପାନୀ ବଜାଜ ଫିନସର୍ଭ ସହିତ EMI ଫାଇନାନ୍ସ ସ୍କିମ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚୁକ୍ତି କରିଛି ।

Detel Easyରେ କଣ ଖାସ୍
ଏଥିରେ ୬ ପାଇପ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ  250W ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ମୋଟର ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ଦୁଇଚକିଆ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବାହନର ଟପ୍ ସ୍ପିଡ୍ ୨୫ କିଲୋମିଟର ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟା । ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀକୁ ୭ରୁ ୮ ଘଣ୍ଟାରେ ଫୁଲ୍ ଚାର୍ଜ କରାଯାଇପାରେ । ବ୍ରେକିଂ ସିଷ୍ଟମ ପାଇଁ ଡ୍ରମ୍ ବ୍ରେକ୍ ଦିଆଯାଇଛି । କମ୍ପାନୀ Detel Easyକୁ ୩ଟି ରଙ୍ଗ ଜେଟ୍ ବ୍ଲାକ୍, ପର୍ଲ ହ୍ୱାଇଟ୍ ଓ ମେଟାଲିକ୍ ରେଡ ରେ  ମାର୍କେଟକୁ ଆଣିଛି । ଗାଡି କିଣିଲେ କମ୍ପାନୀ ଏକ ହେଲମେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଫ୍ରି ଦେଉଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବ୍ଲାକହୋଲ୍‌ର ଖୁବ୍ ନିକଟରେ ପୃଥିବୀ, ଜାଣନ୍ତୁ ଗବେଷକଙ୍କ ମତ କ’ଣ?

ପୁଣି ସ୍ଥଳଭାଗ ମୁହାଁଇପାରେ ଆଉ ଏକ ବାତ୍ୟା, ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି

ନିର୍ଦ୍ଦୟ ପ୍ରେମିକ ! ପ୍ରେମିକାକୁ ଗର୍ଭବତୀ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ବାରମ୍ବାର କରୁଥିଲା ଯୌନଶୋଷଣ …

ୟୁପି ସରକାରଙ୍କ ଲଭ ଜିହାଦ ଅଧ୍ୟାଦେଶକୁ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ମଞ୍ଜୁରୀ, ବେଆଇନ ଭାବେ ଧର୍ମାନ୍ତରୀକରଣ ବିରୁଦ୍ଧରେ କଡାନିୟମ ଲାଗୁ…

ମିଳିଳା ୫ ହଜାର ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ତିମି ମାଛର କଙ୍କାଳ,ଖୋଲିବ ଏହି ସବୁ ରହସ୍ୟ

ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ଼ ସଫଳତା: ଗ୍ରହାଣୁ ଧକ୍କାକୁ ଅନୁକରଣ କରି କିଛି ମିନିଟ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରୟୋଗଶାଳାରେ ବିକଶିତ କଲେ ହୀରା