କଂଗ୍ରେସରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଦେବୀ ପ୍ରସନ୍ନ ଚାନ୍ଦ

ଜଳେଶ୍ୱର ୨୧/୩:  କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିଲେ ଦେବୀ ଚାନ୍ଦ ।  ଆଜି(ଗୁରୁବାର) କଂଗ୍ରେସରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଦେବୀ ପ୍ରସନ୍ନ ଚାନ୍ଦ । ୨୦୦୯ରୁ ୨୦୦୪ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଜଳେଶ୍ୱର ବିଧାୟକ ଥିଲେ ଦେବୀ ପ୍ରସନ୍ନ ।

୩ ଦିନ ତଳେ ଦେବୀ ପ୍ରସନ୍ନ ଦଳେ ଛାଡିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଥିଲା । ଦେବୀପ୍ରସନ୍ନ ବିଜେପିରେ ମିଶିବା ସହ ବସ୍ତା ବିଧାୟକ ଭାବେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ବୋଲି ମଧ୍ଯ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ତେବେ ଆଜି ସେ ଦଳ ଛାଡିଛନ୍ତି । କଂଗ୍ରସରେ ତାଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଦେବୀ । ଦଳରେ ବ୍ଯବସାୟୀକରଣ ଚାଲିଛି ବୋଲି ସେ ନିଜ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ରରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ କେଉଁ ଦଳରେ ମିଶିବେ ବୋଲି କିଛି ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ବିଜେପିରେ ମିଶିବା ନେଇ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ।  

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଯୁବକଙ୍କୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା: ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ୪ ଫେରାର୍‌

ବିଧାନସଭାରେ ରାତି ବିତେଇଲେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ବିଧାୟକ !

ଏଥର ଶୀତରେ ଥରିବ ଓଡ଼ିଶା, ଲା-ନିନା ପ୍ରଭାବରୁ ହାଡ଼ଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଅନୁଭୂତ ହେବା ନେଇ ପ୍ରାକ୍‌ ଆକଳନ

ପୁଣି ଖାକିରେ କଳଙ୍କ: ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଓ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌, ସ୍ୱାମୀ, ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା ଦେଲେ ମହିଳା

ସମୀର ଦେ’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସଂପର୍କରେ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌କୁ ନେଇ ବିବାଦ: କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା ଦାବି କଲା ବିଜେପି

ଆଜିଠୁ ୧୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା,ସତର୍କ ରହିବାକୁ ଏସ୍‌ଆର୍‌ସିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ