PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ପରେ ଏବେ ବିଜେପି ହାତ ଧରିପାରନ୍ତି ସନ୍ନି ଦେଓଲ, ଶାହାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୦।୪: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯ ପାଇଁ ଏବେ ଯୋରଦାର ଭାବରେ ଚାଲିଛି ପ୍ରଚାର ଆଉ ରାଜନେତାଙ୍କ ବୟାନବାଜି। ଏହା ଭିତରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସନ୍ନି ଦେଓଲ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିପାରନ୍ତି।  ଅମୃତସରରୁ ସନ୍ନି ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଏଭଳି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାର କାରଣ ହେଉଛି ଗତ ଶକୁବ୍ରାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ସହ ସନ୍ନିଙ୍କର ପୁନେ ବିମାନବନ୍ଦର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରାୟ ୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଲାଉଞ୍ଜରେ ବସି  ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହା ଓ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ଭିତରେ ଏହି ସାକ୍ଷାତକୁ ନେଇ ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ସନ୍ନି ଅମୃତସର କିମ୍ବା ଚଣ୍ଡୀଗଡରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିପାରନ୍ତି। ପଞ୍ଜାବରେ ବିଜେପି ସନ୍ନିଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ଦାୟିତ୍ବ ଦେଇପାରେ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯ରେ ଦେଓଲ ପରିବାରୁ ହେମା ମାଳିନୀ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମଥୁରାରୁ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି। ହେମାଙ୍କ ପାଇଁ ବଲିଉଡର ହି-ମ୍ୟାନ ନାମରେ ପରିଚିତ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ଏବେ ବିଜେପିରେ ସନ୍ନିଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ନେଇ ଯେଉଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ତାହାକୁ ନେଇ ସନ୍ନି କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାଁନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର