କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ ସମୟରେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଭଉଣୀ କ୍ରିଷ୍ଣା ସେୟାର କଲେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡ଼ିଓ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪।୩ : ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପାଟାନି ଏବଂ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଭଉଣୀ କ୍ରିଷ୍ଣା କରୋନା ଭାଇରସ୍ କ୍ବାରଣ୍ଟୋଇନରେ। ଦିଶା ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକ ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଏକ ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଦିଶା ଏବଂ କ୍ରିଷ୍ଣା ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ମେମର ନକଲ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ …

View this post on Instagram

#Dishapatani #krishnaShroff

A post shared by Entertainment Fan Page (@facc2911) on

ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିବାବେଳେ କିଛି ନା କିଛି ସବୁବେଳେ ଅପଡେଟ୍ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ତାଙ୍କ ପୁଅମାନଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଶୋକୁ ଧରିଛନ୍ତି ଏବଂ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଦିଶା ଏବଂ ଟାଇଗର କେବେ ଡେଟିଂ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ନିଶ୍ଚିତ କରି ନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଏହି ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଦିଶା କହିଥିଲେ, “ସେ ବହୁତ ଧୀର ସ୍ବଭାବର ମଣିଷ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଏବଂ ମୁଁ ତାହା ଜାରି ରଖିଛି । ମୁଁ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ୍ ଶିଖିଛି ଏବଂ ମୁଁ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିସାରିଛି ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ଫାୟାର ରିଙ୍ଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଫ୍ଲିପ୍ ନେଉଛି । ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇନାହାନ୍ତି। ମୁଁ ଆଉ କଣ କରିପାରିବି? ” ସେପଟେ ଟାଇଗର ଯେତେବେଳେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ଏ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଦିଶାଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଫ୍ୟାମିଲି ପ୍ଲାନିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି କି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ? ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଏଭଳି ଜବାବ୍

ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ସବୁ କାମ

ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ରାମାୟଣର ସୀତା, ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି….

ଲକ୍‌ ଡାଉନରେ ଏମିତି କଟୁଛି ସେଲିବ୍ରିଟି ଦିନ.. ବାବୁ, ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ରୋଷେଇରେ କାଟୁଛନ୍ତି ସମୟ.. ଅକାଶ ପଢ଼ୁଛନ୍ତି ବହି