PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ରେଳ ଲାଇନରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନେଇ ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: କପଡ଼ା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟରେ ଅଟୋ ସହ ୨ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସାମନ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୭୫୭ ଜଣ ପଜିଟିଭ, ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ଵାର : ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ସ୍କୁଟି, ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରେଙ୍ଗାଲି : ହାଇୱାରେ ପିଟିହେଲା କାର୍‌ : ମା’ ଝିଅ ମୃତ, ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ବସିବ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, କୋଭିଡ୍‌ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସନ୍ତା ୪ରୁ ୫ଦିନ ପାଗ ଶୁଖିଲା, ବଢ଼ିବ ତାତି, ଆଜି କାଁ ଭାଁ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ସ୍ୱଳ୍ପ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୁନ ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ, ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ତିନିପର୍ବ
  • ||

ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କଲେ ଡାକ୍ତର, ମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ଧୁକ ଲଗାଇ କରୁଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୮।୧୨: ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ  ଭଗବାନ ସହିତ ତୁଳନା କରାଯାଏ, କାରଣ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସାରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚୁଛି। ତେବେ ଏହି ଡାକ୍ତର ଯଦି ପାଲଟି ଯାଏ କାମୁକ ନର ରାକ୍ଷାସ, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଖୁବ୍ ଭୟଙ୍କର ହୋଇ ପଡେ। ଏଭଳି ଏକ ଲୋକହର୍ଷଣକାରୀ ଘଟଣା ଘଟିଛି ସ୍କଟଲାଣ୍ଡରେ। ସେଠାରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା  ପରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଏହା ସହ ରାତିସାରା ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିକି ରଖୁଥିଲେ। ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା  ସ୍କଟଲାଣ୍ଡର ଏନଗସରେ ଘଟିଛି।

ଡାକ୍ତର ଜଣକ କେବଳ ଏହି ଜଣେ ମହିଳା ନୁହେଁ ବଂର ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଥିବା କେସ୍ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଉପରେ ଚାଲିଛି। ଗ୍ଲାସଗୋ ହାଇକୋର୍ଟ ଡାକ୍ତର ମ୍ୟାଥୁ ଆଡାମ ବିରୋଧରେ ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାୟର କରିଥିଲେ। ଡାକ୍ତରଙ୍କ  ଜଣକ ୨୦୧୩ରୁ ୨୦୧୯ ଭିତରେ ଅପହରଣ ଓ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଆଡାମଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ, ସେ ରାତି ସାରା ମହିଳା ଜଣକୁ ବାନ୍ଧିକି ରଖୁଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ରିଭଲଭର ରଖି ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ।

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ, ଆଡାମ ଜଣେ ଜେନେରାଲ ମେଡିକାଲ ପ୍ରାକ୍ଟିସନର ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚିକିତ୍ସା ହେବାକୁ ଆସିଥିବା ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ଆଡାମ ବଳପୂର୍ବକ ଔଷଧ ଖୁଆଇ ବେହୋସ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଅପହରଣ କରି ତାଙ୍କୁ ବହୁଦିନ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଆଡମାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ମଇ ୨୦୨୦ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର