କୋଭିଡ ଲଢେଇ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୯୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସହାୟତା…

ଭଦ୍ରକ ୧୪/୮:  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ  ଅର୍ଥରାଶି ଦାନ କଲେ ଭଦ୍ରକ ଜ଼ିଲ୍ଲାର ମାଧ୍ୟମିକ ଓ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ । ମୋଟ  ୯୬ ଲକ୍ଷ ୪୬ ହଜାର ୮୮୩ ଟଙ୍କାର ଏକ ଚେକ୍ ଭଦ୍ରକ ଜ଼ିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ଜ଼ିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । କୋଭିଡ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଏହା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ।

ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ୩୬ ହଜାର ୮୬ ଟଙ୍କା , ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ୯ ଲକ୍ଷ ୪୨ ହଜାର , ବାସୁଦେବପୁର ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ୧୨ ଲକ୍ଷ ୮୭ ହଜାର ୨୫୭ ଟଙ୍କା , ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ୬ ଲକ୍ଷ ୩୬ ହଜାର ୮୭୪ ଟଙ୍କା , ବନ୍ତ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ୭ ଲକ୍ଷ ୩ ହଜାର , ଚାନ୍ଦବାଲି ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ୪ ହଜାର ୬୩୨ ଟଙ୍କା , ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ୮ ଲକ୍ଷ ୮୬ ହଜାର ୨୪୩ ଟଙ୍କା , ତିହିଡି ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ୯ ଲକ୍ଷ ୯୫ ହଜାର ୪୩୨ ଟଙ୍କା , ଆଗରପଡା ବାଳିକା ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୧୭ ହଜାର ୯୩୩ ଟଙ୍କା , ଧାମନଗର ସରକାରୀ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୧୮ ହଜାର ୧୪୬ ଟଙ୍କା , ଘଣ୍ଟେଶ୍ୱର ଏ ସି ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୧୦ ହଜାର ୪୩୦ ଟଙ୍କା , କୋଠାର ସରକରୁ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୧୭ ହଜାର ୪୧୨ ଟଙ୍କା, ତିହିଡି ବାଳିକା ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୧୪ ହଜାର ୬୦୩ ଟଙ୍କା ଓ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୪୨ ହଜାର ୧୬୦ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ସମୁଦାୟ ୯୬ ଲକ୍ଷ ୪୬ ହଜାର ୮୮୩ ଟଙ୍କା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ଫଣ୍ଡକୁ ଦାନ କରାଯାଇଛି । ଏହି ସହାୟତା ରାଶି କୋଭିଡ ପରିଚାଳନାରେ ସହାୟକ ହେବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବୋଲେରୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଜଳିଗଲା କଣ୍ଟେନର : ଫ୍ଲିପ୍‌କାର୍ଟ ସାମଗ୍ରୀ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇରୁ କୋଲକାତା ଯାଉଥିଲା, ୫ ଆହତ

କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି: ଅବିବାହିତ କହି ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ରଖିଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ, ଫେରାର କର୍ମଚାରୀକୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୁଲିସ୍

ଗାଈକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଓଲଟିଲା କାର୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ହିରୋ ସୋରୁମ୍‌ ଦମ୍ପତି

ପାକିସ୍ତାନ ଜେଲରୁ କେବେ ମୁକୁଳିବେ ଆନନ୍ଦ? ଫେରିବା ବାଟକୁ ଅନାଇ ବସିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ,୧୯୬୫ ମସିହା ଯୁଦ୍ଧ ବେଳେ ବନ୍ଦୀ କରି ନେଇଥିଲା ପାକ୍

OSAPର ୩ ଯବାନ ପୋଡି ହୋଇ ଗୁରୁତର, ମଶା ଧୂପରୁ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ସୂଚନା

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପୋଲ ବାଡ଼ରେ ଝୁଲିଲା ‘ସାନୁ- ମାନୁ’ ବସ୍, ୧୧ ଆହତ