PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ଆପଣ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ? ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ପକାଇଥାଏ ପ୍ରଭାବ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଅର୍ଥ

thesleepdoctor

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୧: ସ୍ୱପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସ୍ୱପ୍ନର ଅର୍ଥ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ତାହା ଭଲ ସ୍ୱପ୍ନ ହେଉ କିମ୍ବା ଭୟାନକ । ସ୍ୱପ୍ନ ଯେତିକି ଅଦ୍ଭୁତ, ସେଗୁଡିକଠାରୁ ମିଳୁଥିବା ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ। ସ୍ୱପ୍ନ ଆମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏପରି କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ, ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତିର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ।

ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଥିବା ସ୍ୱପ୍ନ :

-ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜଳୁଥିବାର ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିବାର ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ।

-ସ୍ୱପ୍ନରେ ଅର୍ଥ ଦେଖିବା ବହୁତ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ। ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ବର୍ଷାର ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ।

-ସ୍ୱପ୍ନରେ ନିଜର କଟିଯାଇଥିବା ମୁଣ୍ଡକୁ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ସହି ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

-ସ୍ୱପ୍ନରେ ରକ୍ତ ଦେଖିବା ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ମାରେ କିମ୍ବା ଆପଣ ନିଜକୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆଘାତପ୍ରାପ୍ତ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଦେଇଥାଏ।

-ସ୍ୱପ୍ନରେ କେଶ କଟାଯାଉଥିବାର ଦେଖିବା ଧନ ଲାଭ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇଥାଏ।

– ସ୍ୱପ୍ନରେ ନିଜର ଘର ଜଳିଯାଉଥିବା ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବଡ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ।