ମଦୁଆ ବାପର କାଠ ଫାଳିଆ ମାଡ଼ରେ ୫ ମାସର ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତ୍ୟୁ

ଆନନ୍ଦପୁର ୧୬/୧୦: କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘସିପୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆନନ୍ଦପୁର ପୌରପରିଷଦ ୧୩ନଂ ୱାର୍ଡ଼ ସାଉଟିସାହିରେ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି । ମଦୁଆ ବାପର କାଠ ଫାଳିଆ ମାଡ଼ରେ ୫ ମାସର ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଏ ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଫେରାର ଅଛି ।

ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୩ଟାରେ ସାଉଟି ସାହିର ସନାତନ ଦେହୁରୀଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ଝଗଡ଼ା ସମୟରେ ସନାତନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ୫ ମାସର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ କାଖରେ ଧରି ଉଭୟଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ସନାତନ ଏକ କାଠଫାଳିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ସନାତନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତରେ ଆଘାତ ଲାଗିବା ସହିତ କାଖରେ ଧରିଥିବା ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୁଣ୍ଡରେ ଶକ୍ତ ପାହାର ବାଜିଥିଲା । ଫଳରେ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକେ ଆନନ୍ଦପୁର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ଆଣିଥିଲେ ।

ଡାକ୍ତର ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ । ୧୦୮ ଯୋଗେ କଟକ ନେବା ବାଟରେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଅବସ୍ଥା ଆହୁରି ଗୁରୁତର ହୋଇପଡ଼ିଥିଲା । ତେଣୁ ଯାଜପୁର ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ଶିଶୁକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଘରକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିବାବେଳେ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ଆନନ୍ଦପୁର ଏସ୍‌ଡିପିଓ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କୁମାର ପଣ୍ଡା ସାଉଟିସାହିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମା’ଠାରୁ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଘସିପୁରା ଥାନାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏନେଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ପୁଲିସ ନିଜ ଆଡୁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଦୁଷ୍କର୍ମ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ବଞ୍ଚାଇଲେ, ପରେ ସେମାନେ ହିଁ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କେଶାଇବାହାଲ ଜୁନିୟର କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ଜବତ

ଦୟାନଦୀ କୂଳରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

୪ ପିଏଲ୍‌ଏଫ୍‌ଆଇ ସଦସ୍ୟ ଗିରଫ: ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା,ପିସ୍ତଲ ଜବତ