PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକସିଙ୍ଗ ଓ ଗ୍ରାନାଇଟ ପଥର ଖଣିଲିଜରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ
  • ||
  • କଟକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲ, ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆସାମୀ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଇର ଗଣ୍ଡି ଓ ଗାଡି ଜବତ କଲା ବନ ବିଭାଗ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ବାଇକ୍ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିବା ସଫଳ ହେଲା କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ, ୧୫ ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର, ୩ ଚୋର ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ଅଲିପିଙ୍ଗଳ ବାଲିଘାଟରେ ପୁଣି ଚଢ଼ଉ କଲେ ତହସିଲଦାର , ୭ରୁ ଅଧିକ ହାଇଓ୍ବା ଜବତ, ମାଲିକ ମହଲରୁ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୯୫୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ଯାଏଁ କଟକଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏବର୍ଷ ୩ ଦିନ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦଇତାପତି ସେବାୟତଙ୍କ ପ୍ରବେଶ, ୨୩ରେ ସେନାପଟା ଲାଗି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ଆଜି ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||

‘ପିଏମ୍ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ ଉପରେ ଲାଗିଲା ରୋକ୍, ନିର୍ବାଚନ ମଧ୍ଯରେ ରିଲିଜ ହେବନି

source:variety.com

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୪: ଫିଲ୍ମ ‘ପିଏମ ନରେ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ ଉପରେ ଲାଗିଲା ରୋକ । ଇଲେକ୍ସନ କମିଶନ ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଦେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ଫିଲ୍ମଟି ନିର୍ବାଚନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଲିଜ ହେବନି । ଏହି ମାମଲାରେ ସେନ୍ସର ବୋର୍ଡ ଓ ସୂଚନା ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟକୁ ମଧ୍ଯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏଭଳି କୌଣସି ବାୟୋପିକ୍ ଯେଉଁଥିରେ କୌଣସି ପାର୍ଟିର ନେତାଙ୍କୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି, ସେଭଳି କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ବାଚନ ସମୟ ମଧ୍ଯରେ ରିଲିଜ ହେବନି ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ବାୟୋପିକକୁ ସିବିଏଫସି ଆଜି ରିଲିଜ କରିବାକୁ ମଞ୍ଜୁରୀ ଦେଇଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମର ନାଁ ‘ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ ରହିଛି ଏବଂ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଓମଙ୍ଗ କୁମାର । ଏହି ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ଯ ଭୂମିକାରେ ବିବେକ ଓବରୟ ନଜର ଆସିବେ ।

ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବହୁତ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିଲା । କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପିକୁ ଫାଇଦା ଦେଇପାରେ କାରଣ ଏହା ଠିକ୍ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ସିନେମାଘରେ ରିଲିଜ ହେଉଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ କଂଗ୍ରେସର ଜଣେ କର୍ମୀଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇବା ଯାଚିକାକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଥିଲେ ।