PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ରେଡ୍, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଚଢଉ
  • ||
  • ମହାକାଳପଡ଼ା : କୁମାରୁଣି ନିକଟରେ ବସ୍ ଓଲଟି ୩ ଗୁରୁତର , ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ଯାତ୍ରୀ , ସମସ୍ତ ଗୁରୁତର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମୁଖ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡ଼ିଓ କରି ଜେଲ ଗଲେ ୨ ନାବାଳିକା !

 କାହିରା – ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡ଼ିଓ କରିବାକୁ ନେଇ କାହା ବିରୋଧରେ କେସ୍‌ ଚାଲିବ, ଏହା ଶୁଣି ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବେ । ହେଲେ ଏମିତି ମାମଲା ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଦୁଇ ଜଣ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି । କାରଣ ସେମାନେ  ଟିକ୍‌ଟକ୍‌  ଭିଡ଼ିଓ କରୁଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଏହି କାମ ଇଜିପ୍ଟିଆନ ପରିବାରର ମୂଲ୍ୟବୋଧ ଓ ସିନ୍ଧାନ୍ତର ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରିଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇଛି ।

ଇଜିପ୍ଟର ଟିକଟକ୍‌ ଗର୍ଲ୍ସ ନାମରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏହି ଦୁଇ ଯୁବତୀ ହନୀନ ହୁସ୍ସାମ(୨୦)  ଓ ମୱାଦା ଏଲାଧମ(୨୨) । ସେମାନେ ୧୫ ସେକେଣ୍ଡର  ଏକ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡ଼ିଓ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ସେ କାର୍‌ରେ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ହୋଇ  ପୋଜ୍‌ ଦେଇଥିଲେ , ରୋଷେଇ ଘରେ ନାଚିଥିଲେ । ଥଟ୍ଟାମଜାକ ଭାବେ ପୋଜ୍‌ କରିଥିଲେ । ଏଠାରେ ଏହି ପ୍ରକାରର ପୋଜ୍‌କୁ ଅଶ୍ଳୀଳତାର ସଙ୍କେତ ଭାବେ ବିବେଚିତ କରାଯାଇଛି।

ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି କି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଇଜିପ୍ଟ ସମାଜର ସିନ୍ଧାନ୍ତ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବୋଧର ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରିଛି। ଏଣୁ ଏହି ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର