PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: କଟକରୁ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ନକଲି କରୋନା ଔଷଧ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାର ଏକ ମେଡିକାଲ ଷ୍ଟୋରରୁ ଠାବ, ଜବତ କଲେ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଡ୍ରଗ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର
  • ||
  • କୋକସରା: ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ, ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରୁ କରୋନା ସଂପର୍କିତ ନକଲି ଔଷଧ ଆଣି ବିତରଣ ଅଭିଯୋଗରେ କେସିଙ୍ଗା ସ୍ଥିତ ବିଜୟ ଫାର୍ମାସିଟିକାଲ ଓ ଧର୍ମଗଡ ସ୍ଥିତ ଜୟହୀନ୍ଦ ଟ୍ରେଡର୍ସ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ତଳେ ଚାପି ହୋଇଚାଲିଗଲା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜୁନ୍ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ : ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସମ୍ବଲପୁର ଜେଲ, କଏଦୀକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ବିକି ଧରାପଡିଲେ ଜେଲ୍ ଓ୍ବାର୍ଡର୍, ବଣେଇଗଡ ଜେଲକୁ ହେଲେ ବଦଳି
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା: ଜାଗା ବାଡ଼ି ମଧ୍ୟସ୍ଥତାକୁ ନେଇ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ବର୍ଷା ଦାଉରୁ ଆଶ୍ରୟ ପାଇଁ ଦୋକାନ ପିଣ୍ଡାକୁ ଯାଇ ଷଣ୍ଢକୁ ଲାଗିଲା ବିଜୁଳି ଝଟକା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଟଳିପଡିଲା…
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଯୁବକର ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ, ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ସ୍ନାନପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପ୍ରସ୍ତୁତି, ଭୋର ୪ଟା ସୁଦ୍ଧା ପହଣ୍ଡ ବିଜେ ନୀତି, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ମଧ୍ୟରେ ୪୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩୩ଶହ ଟପିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୪ ହଜାର ୪୬୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ, ୨୧ ଅଖରେ ଲାଗିଲା ୪୨ ଚକ, ପ୍ରଭା ଅପସରା କାମ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଯିବ ରଜ ମଉଜ, ୪୮ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଲଘୁଚାପ ଘନୀଭୂତ ହୋଇ ଅବପାତ ରୂପ ନେଇପାରେ, ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା ଜାରି-ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣରେ ବଢ଼ିବ
  • ||
  • ବାମରା : ପରିବାରର ୬ ଜଣଙ୍କୁ ହାଣି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସଂକ୍ରମିତ ବାପା, ଝିଅ ମୃତ, ପୁଅ- ୩ ଝିଅ ଓ ମା’ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ କଟକରେ ବେଧଡ଼କ ଚାଲିଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ, ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ଉ ବେଳେ ୫ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର, ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ର ମୁଖ୍ୟ ଓ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସୁଧୁରୁଛି ସ୍ଥିତି, ୨୬ ଜିଲ୍ଲାରେ ହୋଇପାରେ ଅନଲକ, ୪ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି
  • ||

କନେଷ୍ଟବଲ୍ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦଲାଲ୍ ଦେଖାଇଲା ୮ଟି କଲ୍ ଗାର୍ଲ, କହିଲା- ଯେଉଁଟା ପସନ୍ଦ ସେଇଟା ବାଛିନିଅ, ପୁଣି…

ଉଦୟପୁର ୨୮।୮: ରାଜସ୍ଥାନର ଉଦୟପୁରରେ ରିକୋ କଲଡ଼ବାସ ଅଞ୍ଚଳରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ବହୁ ଦିନ ଧରି ତିନି ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ ହାଟେଲରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍। ଖବର ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ପୁଲିସ ହୋଟେଲକୁ ଯାଇ ଖୋଳତାଡ଼ କରିଥିଲା। ଏଥିରେ ଜଣେ ଦଲାଲ ସମେତ ୮ଜଣ କଲ୍ ଗାର୍ଲଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା।

ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା କି, ଏହି ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ଧରାହୋଇଥିବା ୧୮ରୁ ୧୯ ବର୍ଷିୟ କଲ୍ ଗାର୍ଲ ଅଲଗା ଅଲଗା ରାଜ୍ୟରୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଦଲାଲ୍ ଜରିଆରେ ରୋଟେସନ୍ ହିସାବରେ ଧନ୍ଦା କରିବାକୁ ଆସୁଥିଲେ। ଉଦୟପୁର ଏସପି କୈଳାସ ଚନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ରାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପାୟଲ ନାମକ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଚାଲୁଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ଖବର ମିଳିବା ପରେ ଡିଏସପି ରାଜୀବ ଯୋଶୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏକ ଟିମକୁ ସେଠାକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ପୁଲିସ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଲକୁ ଗ୍ରାହକ ବେଶରେ ସେଠାକୁ ପଠାଇଥିଲା। ଦଲାଲ୍ ସହିତ କଥା ହେବା ପରେ କନେଷ୍ଟବଲଙ୍କୁ ୮ଟି କଲ୍ ଗାର୍ଲ ଦେଖାଇଥିଲା। କହିଲା ଯେଉଁଟା ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି ତାକୁ ବାଛି ନିଅ। ଆଉ ଏଥିପାଇଁ ଏକ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲା।

ଏହି ଖବର ମିଳିବା କ୍ଷଣି ହିଁ ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଡିଏସପି ରାଜୀବ ଯୋଶୀଙ୍କ ସମେତ ଏଏସଆଇ, ହେଡ କନେଷ୍ଟବଲଙ୍କ ଆଉ ୩ଜଣ ଭିତରକୁ ଯାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ। ପୁଲିସର ପଚରାଉଚରା ପରେ ଦଲାଲ୍ ଜଣକ ସମସ୍ତ କଥାକୁ ସ୍ବିକାର କରିଥିଲେ। ପୁଲିସ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ତଥା ଦଲାଲ ଅମିତକୁ ଗିରଫ କରି ହାଜତକୁ ପଠାଇଛି। ପୁଲିସର ପଚରାଉଚରା ପରେ ପଲୋଦଡ଼ା ନିବାସୀ ନରେଶ ଡାଙ୍ଗୀ ହୋଟେଲର ମାଲିକ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।