PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

କଳାହାଣ୍ଡି: ମାତିଲେ ହାତୀ ପଲ, ଘରଦ୍ୱାର ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ନଷ୍ଟ କଲେ ଆସବାବପତ୍ର

କଳାହାଣ୍ଡି ୧୭/୩: ଲାଞ୍ଜିଗଡ ବ୍ଲକର ଗୁଣ୍ଡରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ତରଙ୍ଗେଲ ଗାଁରେ ୮ଟି ଘର ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି ବଣୁଆ ହାତୀ । ଘରଦ୍ୱାର ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଘରେ ଥିବା ଧାନଚାଉଳ ସମେତ ଆସବାବପତ୍ରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିବା ବନବିଭାଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ । 

ହାତୀପଲ ଭୟରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଲୋକେ ଦିନବେଳା ଗଛମୂଳେ ଆଶ୍ରୟ ନେବା ସହ ରାତିହେଲେ ପାଖରେ ଥିବା ଅଦଲାଡୁ ଗାଁରେ ଯାଇ ଆଶ୍ରୟ ନେଉଛନ୍ତି । ହାତୀପଲ ଗୁଣ୍ଡରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ତରଙ୍ଗେଲ ଗାଁର ରୁକୁଣୀ ହରିଜନ, ବିଷମ ହରିଜନ, ମୂଲା ହରିଜନ, ବଂଶୀ ହରିଜନ, ଯମୁନା ହରିଜନ, କିଶନ ହରିଜନ, ଜୟମଲ ହରିଜନ ଓ ଲାଲୁ ହରିଜନଙ୍କ ଘରଦ୍ୱାର ଭାଙ୍ଗିଦେବା ସହ ଧାନଚାଉଳ ନଷ୍ଟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।