PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

କଳାହାଣ୍ଡି: ମାତିଲେ ହାତୀ ପଲ, ଘରଦ୍ୱାର ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ନଷ୍ଟ କଲେ ଆସବାବପତ୍ର

କଳାହାଣ୍ଡି ୧୭/୩: ଲାଞ୍ଜିଗଡ ବ୍ଲକର ଗୁଣ୍ଡରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ତରଙ୍ଗେଲ ଗାଁରେ ୮ଟି ଘର ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି ବଣୁଆ ହାତୀ । ଘରଦ୍ୱାର ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଘରେ ଥିବା ଧାନଚାଉଳ ସମେତ ଆସବାବପତ୍ରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିବା ବନବିଭାଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ । 

ହାତୀପଲ ଭୟରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଲୋକେ ଦିନବେଳା ଗଛମୂଳେ ଆଶ୍ରୟ ନେବା ସହ ରାତିହେଲେ ପାଖରେ ଥିବା ଅଦଲାଡୁ ଗାଁରେ ଯାଇ ଆଶ୍ରୟ ନେଉଛନ୍ତି । ହାତୀପଲ ଗୁଣ୍ଡରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ତରଙ୍ଗେଲ ଗାଁର ରୁକୁଣୀ ହରିଜନ, ବିଷମ ହରିଜନ, ମୂଲା ହରିଜନ, ବଂଶୀ ହରିଜନ, ଯମୁନା ହରିଜନ, କିଶନ ହରିଜନ, ଜୟମଲ ହରିଜନ ଓ ଲାଲୁ ହରିଜନଙ୍କ ଘରଦ୍ୱାର ଭାଙ୍ଗିଦେବା ସହ ଧାନଚାଉଳ ନଷ୍ଟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।