PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂପୃକ୍ତ ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗିରଫ, ଚାଇନା ପିସ୍ତଲ ଏବଂ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ ମାମଲାରେ ଶୁଣାଣି ଶେଷ, ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ରାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଉପକୂଳରେ ବଢ଼ିବ ତାତି, କାଲି ପୁଣି ବର୍ଷିବ
  • ||
  • ଗଜପତି : ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଟାଉନ୍‌ ହଲ୍ ପରିସରରେ ଥିବା ପାର୍କିଂରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୫ଟି କାର୍‌
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କଲଭର୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି, ୨ ମୃତ ୫ ଗୁରୁତର
  • ||

ଉଡୁଥିବା ସମୟରେ ଅଚାନକ ଖୋଲିଗଲା ବିମାନର ଡୋର୍, ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରାଗଲା ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ

ରୁଦ୍ରପୁର ୯/୨: ଏୟାର ହେରିଟଜର ୯ ସିଟର ଯାତ୍ରୀବାହୀ  ବିମାନକୁ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ୟାଣ୍ଡି କରାଗଲା । ଏୟାର ହେରିଟେଜର ୯ ସିଟର ପାସେଞ୍ଜର ଫ୍ଲାଇଟ୍ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରୁ ନୈନୀ ସୈନୀ ଏୟାରପୋର୍ଟ ପିଥାରଗଡ ପାଇଁ ଉଡାଣ ଭରିଥିଲା । ବିମାନ ଉଡୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଚାନକ ତାର ଡୋର୍ ଖୋଲିଗଲା ।

ଆନନ-ଫାନନରେ ବାୟୁସେନାକୁ ୧୧.୪୨ ମିନିଟରେ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ଯାଣ୍ଡି କରାଗଲା । ବାୟୁସେନାରେ ସମୁଦାୟ ୮ ଯାତ୍ରୀ ସବାର ଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ୩ ମହିଳା ମଧ୍ଯ ଥିଲେ ।

ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ଯାଣ୍ଡିଂ ପରେ ଯାତ୍ରୀ ନିଜ ଲଗେଜ୍ ସହିତ ପିଥାରଗଡ ପାଇଁ ଉଡାଣ ଭରିଲେ । ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ପଙ୍କଜ ଚନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିମାନର ଡୋର୍ ଖୋଲିଯିବା ଫଳରେ ସମସ୍ତେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇଗଲେ । କିଛି ଯାତ୍ରୀ କାନ୍ଦିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଲେ ।

ଅନ୍ୟପଟେ କମ୍ପାନୀର ମ୍ୟାନେଜର ମୋହିତ ନେଗୀ ଡୋର୍ ଖୋଲିବାକୁ ନେଇ ପ୍ରତ୍ଯାଖାନ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ବିମାନରେ ସାମାନ୍ୟ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତୃଟି ଥିଲା ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଡେରାଡୁନରୁ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଡକାଯାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର