ଦରମା ନଦେବାରୁ ମାଲିକକୁ କିଡନାପ୍ କରି ଟର୍ଚର କଲେ ୭ କର୍ମଚାରୀ

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୦/୪: ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଏକ ଅଜବ ଅଜବ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କମ୍ପାନୀର ୪ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ନିଜ ବସକୁ କିଡନାପ୍ କରି ଟର୍ଚର କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ବସ୍ ଗତ ୭ ମାସ ହେବ ତାଙ୍କୁ ଦରମା ଦେଇନଥିଲା ।

୨୩ ବର୍ଷୀୟ ସୁଜୟ ଟେକ୍ ଫାର୍ମର ଓନୋର । ଗତ କିଛି ମାସ ହେବ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଟିକିଏ ଘାଟାରେ ଚାଲିଛି । ତେଣୁ ସେ କିଛି ମାସ ହେବ ତାଙ୍କ ଏମ୍ଲୋଇଙ୍କୁ ଦରମା ଦେଇପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ୭ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଗତ ୭ ମାସ ହେବ ସେମାନେ ଦରମା ପାଇନଥିଲେ । ତେଣୁ ସେମାନେ ସୁଜୟଙ୍କୁ କିଡନାପ୍ କରି ଟର୍ଚର କରିବାକୁ ଯୋଜନା କଲେ । ଯେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଦରମା ପାଇନାହାନ୍ତି ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଓନୋରକୁ ମାନସିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ଲାନ୍ କଲେ ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୧ ରେ ସେମାନେ ନିଜ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ସୁଜୟଙ୍କ ଅପହରଣ କରିନେଲେ । ସେମାନେ ସୁଜୟଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ସରୋଜପୁର ରୋଡରେ ନିଜର ଜଣେ ସାଙ୍ଗର ଘରକୁ ନେଇଗଲେ । ତେବେ ସୁଜୟ ଘରକୁ ନଫେରିବା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କଲେ । ପୋଲିସ ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା । ଏବେବି ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଲଜ୍ଜା ! ବୋହୂର ସର୍ବସ୍ୱ ସାରିଲା ଶ୍ୱଶୂରଙ୍କର ପାପ ନଜର- ପୁଅକୁ ଗୁଳି କରି ଫେରାର

ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ – କେତେ ଟଙ୍କା ଦରମା ନେବେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଭାରତ ପାଙ୍ଗୋଙ୍ଗ୍‌ ଲେକ୍‌ ଏବଂ ଲଦାଖ ସୀମାରେ ମୁତୟନ କରିଛି ‘ଅଦୃଶ୍ୟ କମାଣ୍ଡୋ’ -ଜାଣନ୍ତୁ ଏମାନେ କିଏ ଏବଂ ନେଇଛନ୍ତି କେଉଁ ତାଲିମ

ବିଦେଶରେ ଥିବା ୫୦ ଜଣ ବେଜ୍ଞାନିକଙ୍କ ସହ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ଭାରତ ଅଣାଗଲା

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଜିତ ଡୋଭାଲଙ୍କ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ, ଏହି ସବୁ ବିଷୟରେ କରିଛନ୍ତି ଆଲୋଚନା

ଜହ୍ନରେ ହେବ ୧୭୪ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଟୟଲେଟ୍, ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ ନାସା