PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୀଲ ବୈଜଲ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଦରମା ନଦେବାରୁ ମାଲିକକୁ କିଡନାପ୍ କରି ଟର୍ଚର କଲେ ୭ କର୍ମଚାରୀ

source:yourstory.com

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୦/୪: ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଏକ ଅଜବ ଅଜବ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କମ୍ପାନୀର ୪ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ନିଜ ବସକୁ କିଡନାପ୍ କରି ଟର୍ଚର କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ବସ୍ ଗତ ୭ ମାସ ହେବ ତାଙ୍କୁ ଦରମା ଦେଇନଥିଲା ।

୨୩ ବର୍ଷୀୟ ସୁଜୟ ଟେକ୍ ଫାର୍ମର ଓନୋର । ଗତ କିଛି ମାସ ହେବ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଟିକିଏ ଘାଟାରେ ଚାଲିଛି । ତେଣୁ ସେ କିଛି ମାସ ହେବ ତାଙ୍କ ଏମ୍ଲୋଇଙ୍କୁ ଦରମା ଦେଇପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ୭ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଗତ ୭ ମାସ ହେବ ସେମାନେ ଦରମା ପାଇନଥିଲେ । ତେଣୁ ସେମାନେ ସୁଜୟଙ୍କୁ କିଡନାପ୍ କରି ଟର୍ଚର କରିବାକୁ ଯୋଜନା କଲେ । ଯେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଦରମା ପାଇନାହାନ୍ତି ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଓନୋରକୁ ମାନସିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ଲାନ୍ କଲେ ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୧ ରେ ସେମାନେ ନିଜ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ସୁଜୟଙ୍କ ଅପହରଣ କରିନେଲେ । ସେମାନେ ସୁଜୟଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ସରୋଜପୁର ରୋଡରେ ନିଜର ଜଣେ ସାଙ୍ଗର ଘରକୁ ନେଇଗଲେ । ତେବେ ସୁଜୟ ଘରକୁ ନଫେରିବା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କଲେ । ପୋଲିସ ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା । ଏବେବି ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।