PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ସୋପିୟାଁରେ ସୁରକ୍ଷାବଳ-ଆତଙ୍କୀ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୨ ଜୈଶ ଆତଙ୍କୀ ସଫା

source:zeenews.india.com

ଶ୍ରୀନଗର ୨୭/୨: ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀରରେ ଗୋଟେପଟେ ଏଲଓସିରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା ଲଗାତାର ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରୁଛନ୍ତି ତ ଅନ୍ୟପଟେ ସୋପିୟାଁରେ ସୁରକ୍ଷାବଳ ଓ ଆତଙ୍କୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିମାଡରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ସଫା ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ୨ ଆତଙ୍କୀ ଜେଶ-ଏ-ମହମ୍ମଦ ସଙ୍ଗଠନର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସୋପିୟାଁରେ ସେନା ସିଆରପିଏଫ ଓ ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀର ପୋଲିସର ମିଳିତ ଟିମ୍ ଏହି ଅପରେସନକୁ ସଫଳ କରିଛନ୍ତି । ଏଠାରେ ୨-୩ ଜଣ ଆତଙ୍କୀ ଲୁଚିଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା । ସୁରକ୍ଷାବଳଙ୍କୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ଯେ ଜେଶ-ଏ-ମହମ୍ମଦର ଆତଙ୍କୀ ମେମଁଦର ଗାଁରେ ଲୁଚିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ୧.୧୫ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଚଲାଯାଇଥିଲା ଓ ଭୋର୍ ପ୍ରାୟ ୪.୪୫ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଫାୟାରିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏବେବି ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି ରହିଛି ।