PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ: ୭ ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ, ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ ଯଥା- ପାର୍କ ସମୁଦ୍ରକୂଳ ବନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମନା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ପାପରମେଟଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମୁଝାଡୀ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି: ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଡଙ୍କାରୀରେ ବଡ ଧରଣର ଚଢ଼ାଉ, କଳାପଥର ଗାଡି ଜବତ, ଏକାଧିକ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବୋଲଗଡ଼: ବାଇକ୍- ବୁଲେଟ ମୁଁହା ମୁଁହି ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ର-୧୪: ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆର ଥାନା ବୁଢୀଗାଁରର ଘଟଣା- ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକକୁ କଟୁରିରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ , ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଓ ୫ଟି ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର କରିବେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟ: ପୁଣି ୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୯୩୦କୁ ଛୁଇଁଲା
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ୧୭୮୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରାଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୧୦୩୫ , ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୭୪୯ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||

ଇଓଡବ୍ଲୁୟ ରିମାଣ୍ଡରେ ଗୋଲଡେନ୍ ବାବା

ଭୁବନେଶ୍ବର,12।1(ବ୍ୟୁରୋ): ଆତ୍ମଘୋଷିତ ‘ଗୋଲଡେନ ବାବା’ ଓରଫ ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନ ବେଉରାଙ୍କୁ କ୍ରାଇମ୍ ବ୍ରାଞ୍ଚର ଅର୍ଥନୈତିକ ଅପରାଧ ଶାଖା (ଇଓଡବ୍ଲୁୟ) ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି। 3 ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଇଓଡବ୍ଲୁୟ ଆବେଦନ କରିଥିଲା। କୋର୍ଟ ଗୋଟିଏ ଦିନ ମଞ୍ଜୁର କରିଥିଲେ। ଇଓଡବ୍ଲୁୟ ଅଧିକାରୀମାନେ ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ଜେରା କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଜେରା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ତଥ୍ୟ ମିଳିଛି କି ନାହିଁ ସେ ବିଷୟରେ ପଦେ କହିନାହାନ୍ତି ଇଓଡବ୍ଲୁୟର ଅଧିକାରୀମାନେ। ବାବା ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଯୋଗାଇ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମୋଟା ଟଙ୍କା କମାଉଥିଲେ। ଏ ନେଇ ଅଧିକ ଖୋଳତାଡ଼ ହେବ। ରବିବାର ଦିନ ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ।
ପୁଲିସ୍ ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନଙ୍କ ଘରୁ ଏକ ଡାଏରି ଜବତ କରିଥିଲା। କେଉ ନେତା କେତେ ନେଇଛନ୍ତି ତାହା ଉକ୍ତ ଡାଏରିରେ ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି। କିଛି ନେତା ଧମକଚମକ ଦେଇ ଟଙ୍କା ନେଇଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ନେତାଙ୍କୁ ବାବା ଟଙ୍କା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ନେଇ ନେତା ଓ ଯୁବନେତା ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ସେ ଡାଏରିକୁ ପୁଲିସ୍ ଇଓଡବ୍ଲୁୟକୁ ଦେଇନାହିଁ। ବାବାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୁଲିସ୍ କିଛି ତଥ୍ୟ ଲୁଚାଉଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚ। ହେଉଛି।
କାର୍ କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିଲେ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର