PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ଭାରତ ଉପରେ ଏକାଠି ୫୦ଟି ପରମାଣୁ ବୋମା ପକାଇବା ଦରକାର: ମୁଶରଫ୍

ଦୁବାଇ,୨୫।୨: ଦୁବାଇରେ ନିର୍ବାସିତ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସେନାମୁଖ୍ୟ ପରଭେଜ ମୁଶରଫ୍ ଭାରତ ଉପରେ ପରମାଣୁ ଆକ୍ରମଣ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନକୁ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ୫୦ଟି ପରମାଣୁ ବମ ପକାଇ ଭାରତ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଦରକାର। ୟୁଏଇ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସେ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ସ୍ତରରେ ପହଁଞ୍ଚି ସାରିଛି।  ପାକିସ୍ତାନ ଯଦି ଭାରତ ଉପରେ ଗୋଟିଏ ବମ୍ ପକାଉଛି ତେବେ ଭାରତ ଆମ ଉପରକୁ ୨୦ଟି ବମ୍ ପକାଇବ। ତେଣୁ ପାକିସ୍ତାନ ଭାରତ ଉପରେ ଏକାଠି ୫୦ଟି ବମ୍ ପକାଇବା ଦରକାର। ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ପାଇଁ  ମୁଶରଫ୍ ଭାରତକୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଏହା କଶ୍ମୀରରେ ଭାରତର ଭୁଲ ନୀତିର ଫଳ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଭାରତ ସରକାର କଶ୍ମୀରର ଲୋକଙ୍କୁ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଦବାଇବାକୁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ତାହାର ଫଳାଫଳ ହେଲା ପୁଲଓ୍ବାମା ଘଟଣା।