ନକଲି ପରିବହନ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଗିରଫ

ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ୧୧ା୨(ଆପ୍ର): ନିଜକୁ ପରିବହନ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଇ ଟାଙ୍ଗୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଇଥପଲ୍ଲୀ ଛକ ନିକଟରେ ଗାଡ଼ିମୋଟର ଅଟକାଇ ଯାଞ୍ଚ ନାମରେ ଜରିମାନା ଆଦାୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ନକଲି ପରିବହନ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ବାଲୁଗାଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସଲପଡ଼ି ଗ୍ରାମର ରଜତ ବିଶ୍ୱାଳ(୩୨)କୁ ନାଚୁଣୀ ପୁଲିସ କବ୍‌ଜାକୁ ନେଇଛି । ତା ନିକଟରୁ ବ୍ୟବହୃତ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଜିପ୍‌ ସହ ଜରିମାନା ଆଦାୟ ଅର୍ଥ ନଗଦ ୪ ହଜାର ୬ଶହ ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି ।
ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରରେ ନିଜକୁ ପରିବହନ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପରିଚୟ ଦେଇ ରଜତ କଇଥପଲ୍ଲୀ ଛକରେ ଯାନବାହନ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲେ । ମହିନ୍ଦ୍ରା ଜିପ୍‌ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପାଶ୍ୱର୍ରେ ରଖି ଯାନବାହନ ଅଟକାଇବା ସମୟରେ କେତକ ଗାଡ଼ି ଚାଳକ ନିଜର କାଗଜପତ୍ର ଦେଖାଉଥିବା ବେଳେ ଆଉ କେତେକ ଭାରିଯାନ ରାସ୍ତାରେ ଅଟକ ରହିଥିଲା । ଏ ଘଟଣା ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ନାଚୁଣୀ ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ରଜତର କଥାବାର୍ତ୍ତା, ଭାବ ଢଙ୍ଗ ଉପରେ ସନ୍ଦେହଜାତ ହେବାରୁ ପୁଲିିସ ତାକୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା । ଉକ୍ତ ସମୟରେ ସେ ନକଲି ପରିବହନ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ହୋଇଥିବା ପୁଲିସ ଜାଣିବା ପରେ ଟାଙ୍ଗୀ ପୁଲିସ ଜିମା ଦେଇଥିଲା । ଟାଙ୍ଗୀ ପୁଲିସ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ତା’ ନିକଟରୁ ଜରିମାନା ଅର୍ଥ ନଗଦ ୪ ହଜାର ୬୦୦ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାମରେ ବାଲୁଗାଁ ସମେତ ସଦର ଥାନାରେ ଡକାୟତି ଭଳି ସଂଘାତିକ ମାମଲା ଥିବା ଟାଙ୍ଗୀ ପୁଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି । ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ରଜତକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମହୁମାଛି ନେଲା ୨ ଭାଇଙ୍କ ଜୀବନ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର

ହରଭଙ୍ଗା ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌ : କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ୁଥିବାରୁ ପଦକ୍ଷେପ

ବନ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତଙ୍କୁ ରିଲିଫ ନ ମିଳିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଧାରଣା

ସହିଦ ଭଗତ ସିଂଙ୍କ ୧୧୩ତମ ଜୟନ୍ତୀରେ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଆୟୋଜନ କଲା ସହିଦ ଭଗତ ସେନା

ଦୁଇ ଫୁଟରୁ ଅଧିକ ଲମ୍ବ ଏକ କଇଁଛ ଉଦ୍ଧାର

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଛୁରାମାଡ : ୨ ଭାଇ ଗୁରୁତର, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି