PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

୨ ଛୁଆର ମା’କୁ ନେଇ ବଙ୍ଗାଳୀ ମିସ୍ତ୍ରୀ ଫେରାର

କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଉରୀପଦା ଗ୍ରାମର ଆବାସ ଯୋଜନା ଘର ନିର୍ମାଣ ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇଥିବା ବଙ୍ଗାଳି ମିସ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ୩୦ ବର୍ଷିୟା ମହିଳା ଜଣକ ୨ ସନ୍ତାନର ମା’ । ଏଥିନେଇ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସଦର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । କେନ୍ଦୁଝର ସଦର ବିଧାୟକ ମୋହନ ଚରଣ ମାଝୀ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ପରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ଦିଗରେ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ।

ପୁଲିସ ମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକିଂ କରିବା ପରେ ସେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡରେ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ମାତ୍ର ପୁଲିସ ସେଠାକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ପାଇନଥିବା ଦର୍ଶାଇଛି । ଏପଟେ ୧୨ ବର୍ଷର ପୁଅ ଓ ୧୦ ବର୍ଷର ଝିଅ ମା’କୁ ଝୁରି ଝୁରି ଖାଇବା ପିଇବା ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସଦର ଥାନାଧିକାରୀ ଜୟନାରାୟଣ ଖଣ୍ଡାଇଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ବଙ୍ଗାଳି ମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା । ସେ ଜଣେ ଭିନ୍ନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ହୋଇଥିବରୁ ଗାଁରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ପୁଲିସ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ସେ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଘଟଣାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ।

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତର ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ରାଜି ହୋଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାଇଛି । ପୁଲିସ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକିଂ କରି ସେମାନେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡରେ ରହିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ପୁଲିସର ଏକ ଟିମ୍‌ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଯାଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର