ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମାରୁଥିଲେ ଗୁଳି; ହେଲେ ପଡୋଶୀ ଘର ଛାତ ଉପରେ ମାଙ୍କ ସହ ପାଠ ପଢୁଥିବା ଛୁଆ ଦେହରେ ବାଜିଗଲା, ଆଉ ତା’ପରେ …

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଜନପଦ ମୁରାଦାବାଦରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭିତରେ ହୋଇଥିବା ଝଗଡାରେ ପଡୋଶୀ ଘର ଛୁଆର ଜୀବନ ଯାଇଛି । ରାଗରେ ପତି ଏକ ଗୁଳି ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଚଳାଇଥିବା ବେଳେ ପଡୋଶୀ ଘର ଛାତ ଉପରେ ମାଙ୍କ ସହ ବସିଥିବା ଏକ ୭ ବର୍ଷର ଛୁଆ ଦେହରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା । ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ବାଳକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି ବାଳକର ମା ।

ଘଟଣାକ୍ରମ ଅନୁସାରେ, ମୋରାଡାବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ଥାନା ସିଭିଲ ଲାଇନର ହିମଗିରି କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ଖୋବ ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମମତାଙ୍କ ସହ ଘରୋଇ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା ​​ଯେ ଖୋବ ସିଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଲାଇସେନ୍ସପ୍ରାପ୍ତ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଟେରାସରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଖୋବ ସିଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମମତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ମାତ୍ରେ ସେ ବଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଘର ଆଗରେ ଥିବା ଟେରାସରେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ପାଠ ପଢୁଥିବା ଜଣେ ୭ ବର୍ଷିୟ ବାଳକ ପୁନିତଙ୍କ ବେକରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା। ଏଥିସହ ମା ’ରାଧନା ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଗୁଳିର ଆଓ୍ବାଜ ଶୁଣି ନିକଟସ୍ଥ ବାସିନ୍ଦାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମା-ପୁଅ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ନେଇଥିଲେ । ଯେଉଁଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଶିଶୁ ପୁନିତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମା’ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ରହିଛି। ଏନେଇ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।