PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ୧୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ଦାମୀ କାର ଜବତ, ୨ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଦୁଇ ଦିନିଆ କେନ୍ଦୁଝର ଗସ୍ତରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପର କଲେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା: ପ୍ରେମିକର ବିବାହ ଖବର ଶୁଣି ଥାନାରେ ବିଷ ପିଇଦେଲେ ପ୍ରେମିକା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା: ମାଡ଼ପିଟ ଘଟଣାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ଯୁବକ, ଶବ ରଖି ରାଉରକେଲା ଝିରପାଣି ଥାନା ଘେରାଉ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଓ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପରେ ଉଠିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ସ୍କୁଟର, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଭିସୁଟରେ ବଢିଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଫଳରେ ବଢ଼ିଲା ସର୍ଟଡାଉନ ନିୟମ ସୀମା, ପିସିବ୍ରିଜ ଛକ ଠାରୁ ଫାଣ୍ଡି ଛକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ନେଇ ବୁର୍ଲା ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଜାରି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ନିକଟ ବରଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନାଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା: ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଅହେତୁକ ବିଳମ୍ବ ନେଇ ତାତିଲେ ଅଞ୍ଚଳ ବାସୀ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଭାରତର ନୂଆ କୀର୍ତ୍ତିମାନ, ଇସ୍ରୋ ସଫଳତାର ସହ ଲଞ୍ଚ କଲା ଆମାଜୋନିଆ-୧, ମହାକାଶକୁ ଗଲା ମୋଦି ଓ ଭଗବତ ଗୀତାର ଫଟୋ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଗତିରାଉତପାଟଣା ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: କରଡ଼ାଗାଡିଆ ସ୍ଥିତ ଏକ ଠିକା କ୍ୟାମ୍ପରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଗାଡ଼ି ଡୋରରେ ଚାପି ହୋଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ଆଜି ଆମାଜୋନିଆ-୧ର ପ୍ରକ୍ଷେପଣ କରିବ ଇସ୍ରୋ, ୧୮ଟି ଛୋଟ ଉପଗ୍ରହକୁ ମହାକାଶକୁ ପଠାଯିବ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼: ସାତକୋଶିଆ ଇକୋ ରିଟ୍ରିଟ୍ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା କଟେଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ, ସର୍ଟସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଭିସୁଟ୍‌ ଏବେ କରୋନା ହଟ୍‌ସ୍ପଟ୍, କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍‌ରେ ୧୧ ଛାତ୍ରାବାସ
  • ||

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର ଅସୁସ୍ଥ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯ା୧ (ବ୍ୟୁରୋ): ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର ଅସୁସ୍ଥ । ସେ ସ୍ୱାଇନ୍‌ଫ୍ଲୁରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇ ଦୀର୍ଘ ୨୦ଦିନ ହେବ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ଏକ ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ସେ ଜାନୁଆରୀ ୨ତାରିଖରେ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ୪ ତାରିଖରେ ଆଇସିୟୁକୁ ଯାଇଥିଲେ । ୬ତାରିଖରୁ ୧୬ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ରଖାଯାଇଥିଲା । ଆଜି ସେ ଆଇସିୟୁରୁ ବାହାରି ସାଧାରଣ ୱାର୍ଡକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି । ସେ ଏବେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବା ସହ ଭଲ ଅଛନ୍ତି । ଆଉ କିଛି ଦିନ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ରହିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ସିନେମା ଅଧାର ଅଟକିବା ସହ ଶୁଟିଂ ହୋଇପାରୁନି । ସେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିବାକୁ ସାଥୀ କଳାକାର ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର ‘ପାଟଣାଗଡ଼’ ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ମୁକ୍ତିଲାଭ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି । କେବଳ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଭାଷାରେ ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର