PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫିଲ୍ମ ‘ଜଙ୍ଗଲୀ’ର ଟ୍ରେଲର, ଦେଖନ୍ତୁ…

source:www.youtube.com

ମୁମ୍ବାଇ ୬/୩: ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି କମାଣ୍ଡୋ ଷ୍ଟାର ବିଦ୍ଯୁତ୍ ଜାମୱାଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଜଙ୍ଗଲୀ’ର ଟ୍ରେଲର । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଆଜି ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିସାରିଥିଲା । ପୋଷ୍ଟରକୁ ଦେଖି ପ୍ରଭାଷଙ୍କ  ଫିଲ୍ମ ‘ବାହୁବଲୀ’  କଥା ମନେ ପଡୁଛି । ପୋଷ୍ଟରରେ ବିଦ୍ଯୁତ୍ ମଧ୍ଯ ପ୍ରଭାଷଙ୍କ ଭଳି ଏକ ହାତୀ ଉପରେ ସବାର୍ ହୋଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ପାଇଁ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ବିଦ୍ଯୁତଙ୍କ ଫ୍ଯାନ୍ସ ।

ଫିଲ୍ମରେ ବିଦ୍ଯୁତଙ୍କ ବ୍ଯତୀତ ପୂଜା ସାୱନ୍ତ ଓ ଆଶା ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ଯ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଚକ ରସେଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡ୍ଯୁସର ହେଉଛନ୍ତି  ବିନିତ ଜୈନ । ବିଦ୍ଯୁତ ଏମିତି ଏକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଯିଏ କି ତସ୍କରଙ୍କଠାରୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇ ଦେଉଛି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବିଦ୍ଯୁତ ଜାମୱାଲଙ୍କ ଦମଦାର ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ବିଦ୍ଯୁତ ଲଗାତାର ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ଯ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଲଗାତାର ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏବେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ।  ଜଙ୍ଗଲୀ ପରେ ବିଦ୍ଯୁତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କମାଣ୍ଡୋ’ର ତୃତୀୟ ଭାଗ ରିଲିଜ ହେବ । କମାଣ୍ଡୋ ୩ର ଦମଦାର୍ ଟିଜର ବି ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର