PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫିଲ୍ମ ‘ଜଙ୍ଗଲୀ’ର ଟ୍ରେଲର, ଦେଖନ୍ତୁ…

source:www.youtube.com

ମୁମ୍ବାଇ ୬/୩: ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି କମାଣ୍ଡୋ ଷ୍ଟାର ବିଦ୍ଯୁତ୍ ଜାମୱାଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଜଙ୍ଗଲୀ’ର ଟ୍ରେଲର । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଆଜି ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିସାରିଥିଲା । ପୋଷ୍ଟରକୁ ଦେଖି ପ୍ରଭାଷଙ୍କ  ଫିଲ୍ମ ‘ବାହୁବଲୀ’  କଥା ମନେ ପଡୁଛି । ପୋଷ୍ଟରରେ ବିଦ୍ଯୁତ୍ ମଧ୍ଯ ପ୍ରଭାଷଙ୍କ ଭଳି ଏକ ହାତୀ ଉପରେ ସବାର୍ ହୋଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ପାଇଁ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ବିଦ୍ଯୁତଙ୍କ ଫ୍ଯାନ୍ସ ।

ଫିଲ୍ମରେ ବିଦ୍ଯୁତଙ୍କ ବ୍ଯତୀତ ପୂଜା ସାୱନ୍ତ ଓ ଆଶା ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ଯ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଚକ ରସେଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡ୍ଯୁସର ହେଉଛନ୍ତି  ବିନିତ ଜୈନ । ବିଦ୍ଯୁତ ଏମିତି ଏକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଯିଏ କି ତସ୍କରଙ୍କଠାରୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇ ଦେଉଛି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବିଦ୍ଯୁତ ଜାମୱାଲଙ୍କ ଦମଦାର ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ବିଦ୍ଯୁତ ଲଗାତାର ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ଯ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଲଗାତାର ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏବେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ।  ଜଙ୍ଗଲୀ ପରେ ବିଦ୍ଯୁତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କମାଣ୍ଡୋ’ର ତୃତୀୟ ଭାଗ ରିଲିଜ ହେବ । କମାଣ୍ଡୋ ୩ର ଦମଦାର୍ ଟିଜର ବି ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର