ହିିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ବନ୍ୟାରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧାର

ଥିରୁୱନନ୍ତପୁରମ୍‌ ୨୧/୮ : ହିମାଚଳପ୍ରଦେଶ ବନ୍ୟାରେ ଫସି ରହିଥିବା ମାଲାୟାଲମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଞ୍ଜୁ ୱାରିୟରଙ୍କ ସମେତ ତାଙ୍କ ଟିମ୍‌ର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଏକ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ମଞ୍ଜୁ ନିଜ ଟିମ୍‌ର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ଚତରୁଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍‌ ବନ୍ୟା ଆସିବାରୁ ସେମାନେ ସେଠାରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ ।

ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଟିମ୍‌ ବ୍ୟତୀତ ୨୨୦ ଜଣରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସେଠାରେ ଫସି ରହିଥିଲେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଜାରି ରହିଛି । ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେନା ଏନଡିଆରଏଫ୍ ନିୟୋଜିତ ଆଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିଶ୍ବର ୧୦୦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ

ସୁଦୃଢ ହୋଇଛି ସମ୍ପର୍କ- ୨୦୧୫ରୁ ୫୮ଟି ଦେଶ ଯାଇଛନ୍ତି ମୋଦି

ଏହି ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ନମାନିଲେ ୩ ବର୍ଷ ଜେଲ ଓ ଜରିମନା, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ନିୟମ

ଯୌନ କର୍ମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର – କେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଯୌନକର୍ମୀଙ୍କୁ ସହାୟତା ଦିଅ

ଉପବାସରେ ରାଜ୍ୟସଭାର ଉପ-ସଭାପତି: ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ୩ ପୃଷ୍ଠାର ଚିଠି ଲେଖି କହିଲେ- ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗିଛି, ସାରା ରାତି ଶୋଇପାରିନି…’

ବଲିଉଡ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଅଫର କରାଯାଏ, ମନା କଲେ ବୟକଟ୍ କରି ଦିଆଯାଏ ନଚେତ୍ କାମ ମିଳେନି: ଅକ୍ଷରା ସିଂ