ରାୟଗଡାରେ ସମଲେଶ୍ୱରୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ନିଆଁ

ରାୟଗଡା ୨୫/୬: ହାୱଡା ଜଗଦଲପୁର ସମଲେଶ୍ୱରୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଲାଇନଚ୍ଯୁତ ହୋଇଯାଇଛି । ଲାଇନଚ୍ଯୁତ ହେବା ପରେ ଟ୍ରେନଟିରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଛି । ଟ୍ରେନଟିରୁ ଇଞ୍ଜିନ୍ ସହିତ ଗୋଟିଏ ବଗି ଲାଇନଚ୍ଯୁତ ହେବା ପରେ ଏଥିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଛି ।

ସିଙ୍ଗାପୁର ରୋଡ ଓ କେଉଟଗୁଡା ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ପ୍ରାୟ ୪ଟା ୫୦ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଟ୍ରେନଟି ଲାଇନଚ୍ଯୁତ୍ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଏଥିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏଥିରେ କେହି ଆହତ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି । ସର୍ଟସର୍କିଟ୍ ଯୋଗୁଁ ଟ୍ରେନରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ବଗିରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ କିଛି ଯୁବକମାନେ ଅନ୍ଯ ବୟସ୍କ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ବାହାରକୁ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି । ନିଆଁ ଲାଗିବା ପୂର୍ବରୁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ବାହାରକୁ ପଳାଇଆସିବା ଫଳରେ ସମସ୍ତେ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଏଥିରେ କାହାର କିଛି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ସୂଚନା ମିଳିନି ।

ପ୍ରାୟ ୫ଟା ୪୫ ସୁଦ୍ଧା ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପହଞ୍ଚି ନିଆଁ ଲିଭାଇବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଆଖପାଖରେ କୌଣସି ଜନବସତି ନଥିବାରୁ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି । ତେବେ ଏଥିରେ କୌଣସି ଯାତ୍ରୀ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିନି । ଅନ୍ଯପଟେ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ସୁରକ୍ଷିତ ଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଇଷ୍ଟକୋଷ୍ଟ ରେଲୱେ । ତେବେ କିଛି ଯାତ୍ରୀ ସାମାନ୍ଯ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ ସମଲେଶ୍ୱରୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଲାଇନଚ୍ଯୁତ ଏବଂ ନିଆଁ ଲାଗିବା ଘଟଣା: ୨ ଷ୍ଟେସନ ମାଷ୍ଟର ସସପେଣ୍ଡ

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ ସମଲେଶ୍ୱରୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ଯୁ

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଦିଲ୍ଲୀ –ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସହିତ ଉତ୍ତର ଭାରତର ବହୁ ସହରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟକା ଅନୁଭୂତ

ପୁଣି ୟୁପି ରାଜନୀତିକୁ ଫେରିବ କି ଦାଦା-ପୁତୁରାଙ୍କ ଯୋଡି? ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବା ନେଇ ଏହା କହିଲେ ଶିବପାଲ

ବିଲ୍ ଗେଟସଙ୍କ ସହିତ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ, କ୍ୟାପସନରେ ନିଜ ପାଠପଢାକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଲେଖିବା ପରେ ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ…

ଯେବେ ଲୋକସଭାରେ ରାହୁଲଙ୍କ ସିଟରେ କଂଗ୍ରେସର ଏହି ସାଂସଦ ଥିଲେ, ବାଚସ୍ପତି ଓମ୍ ବିର୍ଲା କହିଲେ- ରାହୁଲ ଛୁଟିରେ…