PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ: ୭ ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ, ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ ଯଥା- ପାର୍କ ସମୁଦ୍ରକୂଳ ବନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମନା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ପାପରମେଟଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମୁଝାଡୀ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି: ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଡଙ୍କାରୀରେ ବଡ ଧରଣର ଚଢ଼ାଉ, କଳାପଥର ଗାଡି ଜବତ, ଏକାଧିକ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବୋଲଗଡ଼: ବାଇକ୍- ବୁଲେଟ ମୁଁହା ମୁଁହି ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ର-୧୪: ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆର ଥାନା ବୁଢୀଗାଁରର ଘଟଣା- ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକକୁ କଟୁରିରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ , ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଓ ୫ଟି ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର କରିବେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟ: ପୁଣି ୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୯୩୦କୁ ଛୁଇଁଲା
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ୧୭୮୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରାଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୧୦୩୫ , ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୭୪୯ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ନାହିଁ ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ’, ଟିମ୍ ତରଫରୁ ସହିଦ ପରିବାରକୁ ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସହାୟତା

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮/୨: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ’ ପାକିସ୍ତାନରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମନା କରିଦେଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦେଶକ। ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ସୋମବାର ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ, ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ଘଟିଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। କେବଳ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପାକିସ୍ତାନରେ ଟୋଟଲ ଧମାଲ ରିଳିଜ୍ ହେବନାହିଁ ବୋଲି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଟିମ୍ ତରଫରୁ ଏଭଳି ନି​ଷ୍ପର୍ତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମତା, ଅଭିନେତା, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହି ଟୋଟଲ ଧମାଲର ପୁରା ଟିମ୍ ତରଫରୁ ସହିଦ ଯବାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହାୟତା ଦିଆଯିବ। ପୁଲଓ୍ବାମା ହମାଲା ପରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ନିଜ ରାଗକୁ କାବୁରେ ରଖିଛନ୍ତି ଟ୍ବିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ଏହି ଘଟଣାଟି ଯେତିକି ଭୟାନକ ଥିଲା ତାଠାରୁ ଅଧିକ ଘୃଣ୍ୟକର ଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ରାଗକୁ ଶବ୍ଦରେ ବ୍ୟକ୍ତ କରିପାରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଫେବ୍ରୁଆରି ୨୨ରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ଟୋଟଲ ଧମାଲରେ ଅଜୟଙ୍କ ସମେତ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ, ଅସରଦ ବାରସୀ, ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଧମାଲ ସିରିଜ୍ର ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଧମାଲ (୨୦୦୭). ଧମାଲ (୨୦୧୧) ପରଦାକୁ ଆସିସାରିଛି। ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଏହି ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମର ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇସାରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର