PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀ ସୁଦ୍ଧା ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ କରିବ ବାତ୍ୟା ଗୁଲାବ, ଗଞ୍ଜାମ ଓ ଗଜପତିରେ ପଡିବ ବେଶି ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବାତ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ, ୬ଟି ଓଡ୍ରାଫ୍ ଓ ଗୋଟିଏ ଏନଡିଆରଏଫ୍ ଟିମ୍ ନିୟୋଜିତ
  • ||
  • କଟକ : ମହାନଦୀ ପୋଲ ଉପରୁ ପାଣିକୁ ଡେଇଁଲେ ବିଜେବି କଲେଜ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଲାବୋରେଟୋରୀ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ
  • ||
  • ସୋରୋ : ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କଟକ: କଟକ ଯୋବ୍ରା ନିକଟରୁ ଠାବ ହେଲା ନିଖୋଜ ହାତୀର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ମହନଦୀରେ ଭାସଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୫ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୭୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: କୋଡିଏମାଇଲ ଛକରେ ଥିବା ୨ଟି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡିଗଲେ ୩ ଯୁବକ, ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଡ଼ି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ଗୁଲାବ୍, ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରରେ ହେବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍- ୨୦୨୧: ଆଜି ରୋହିତ ଓ ବିରାଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ମୁକାବିଲା, ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଉଭୟ ଦଳ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ରମାଦେବୀ’ରେ ପିଏଚ୍‌ଡି ନାମଲେଖା ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମେରିଟ ଲିଷ୍ଟ୍, ୧୧ଟି ବିଭାଗରେ ମୋଟ୍ ୬୦ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୟନ..
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ: ଆଜି ପଞ୍ଜାବ କ୍ୟାବିନେଟ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ,ଶପଥ ନେବେ ମନ୍ତ୍ରୀ, ଚନ୍ନୀଙ୍କ ଟିମ୍‌ରେ ସାମିଲ ହେବେ ୭ ନୂଆ ଚେହେରା
  • ||

ଏମିତି ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ ଆପଣ ! ବାହାଘରରେ ବର କନ୍ୟାଙ୍କ ଭଲ ସଟ୍ ନେବା ପାଇଁ ଏମିତି କୌଶଳ ଆପଣେଇଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଦାର୍ ଭିଡିଓ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ବିଚିତ୍ର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । କେତେକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଏବଂ କେତେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । କିଛି ଭିଡିଓ ଆମକୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଆମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ବିବାହ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗି ପଡିବେ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ବର ଏବଂ କନ୍ୟାଙ୍କ ଘେରା ସମାରୋହରେ ଏହି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ସହିତ ବିବାହ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ମଧ୍ୟ ଘେରା ନେଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଏହା କିପରି ହୋଇପାରେ । କେବଳ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ତ ଘେରା ନିଅନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ବର ଏବଂ କନ୍ୟାଙ୍କ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସଟ୍ ପାଇଁ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଘେରା ନେବାକୁ ପଡିଲା । ଆପଣ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ବୁଝିପାରିବେ ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଘେରା ନେଉଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ବେଦୀ ଉପରେ କ୍ୟାମେରା ଧରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଟାଣି ନେଉଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ବର ଏବଂ କନ୍ୟାଙ୍କ ଆଗ ସଟ୍ ପାଇଁ ଏହା କରାଯାଇଥିଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର