PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

ଗଙ୍ଗାଭଳି ପବିତ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ୩ ଅକ୍ଷର ନାମ ଥିବା ମହିଳା, ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଧୋକା, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ…

ସବୁ ପୁରୁଷ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି ସ୍ତ୍ରୀ ଖୋଜନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିବେ ଆଉ ତାଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ରଖୁଥିବେ। ସେମାନେ ଚାହାନ୍ତି କି ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ କେବେ ବି ଧୋକା ନ ଦେଉ। ଯେତେ ବାଧାବିଘ୍ନ ଆସୁ ପଛେ ସ୍ତ୍ରୀଟିଏ ବଞ୍ଚିଥିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ବାମୀ ସାଙ୍ଗରେ ରହୁ… ଏମିତି ଅନେକ କିଛି। ଏହା ହିଁ ପୁରୁଷମାନେ ଚାହିଁଥାନ୍ତି।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏମିତି କିଛି ଖାସ୍ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ। ଏମାନେ କେବେ ବି କାହାକୁ ବି ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ଅକ୍ଷର ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ?

ଜାଣିବା ଦରକାର କି A ଅକ୍ଷର ଥିବା ଝିଅ କେବେ ବି କାହାକୁ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହା ସହିତ N ଅକ୍ଷରରେ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଝିଅ, ଏମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ପ୍ରେମରେ କେବେ କାହାକୁ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ବହୁତ ନିର୍ମଳ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ଅକ୍ଷର ଥିବା ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ପୁରା ଆଖି ବୁଜି ବିଶ୍ବାସ କରିହେବ। ଏହି ଅକ୍ଷର ଥିବା ମହିଳାମାନେ ଜୀବନସାରା ପୁରୁଷଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ହାତ ମିଳାଇ ଚାଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାନ୍ତି।

ସେହିଭଳି P ଅକ୍ଷରରେ ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ନାମ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବ ସେମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କେବେ କାହାରିଙ୍କୁ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସମସ୍ତଙ୍କର ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ରଖିଥାନ୍ତି। ଏହି ଅକ୍ଷର ଥିବା ଝିଅମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଲଢ଼ି ପାରନ୍ତି। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀକୁ କେବେ ବି ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସବୁବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଭଲପାଇବାକୁ ନେଇ ଏମାନେ ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ ମଧ୍ୟ ଥାନ୍ତି।