PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକସିଙ୍ଗ ଓ ଗ୍ରାନାଇଟ ପଥର ଖଣିଲିଜରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ
  • ||
  • କଟକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲ, ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆସାମୀ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଇର ଗଣ୍ଡି ଓ ଗାଡି ଜବତ କଲା ବନ ବିଭାଗ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ବାଇକ୍ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିବା ସଫଳ ହେଲା କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ, ୧୫ ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର, ୩ ଚୋର ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ଅଲିପିଙ୍ଗଳ ବାଲିଘାଟରେ ପୁଣି ଚଢ଼ଉ କଲେ ତହସିଲଦାର , ୭ରୁ ଅଧିକ ହାଇଓ୍ବା ଜବତ, ମାଲିକ ମହଲରୁ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୯୫୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ଯାଏଁ କଟକଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏବର୍ଷ ୩ ଦିନ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦଇତାପତି ସେବାୟତଙ୍କ ପ୍ରବେଶ, ୨୩ରେ ସେନାପଟା ଲାଗି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ଆଜି ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||

ଗଙ୍ଗାଭଳି ପବିତ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ୩ ଅକ୍ଷର ନାମ ଥିବା ମହିଳା, ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଧୋକା, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ…

ସବୁ ପୁରୁଷ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି ସ୍ତ୍ରୀ ଖୋଜନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିବେ ଆଉ ତାଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ରଖୁଥିବେ। ସେମାନେ ଚାହାନ୍ତି କି ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ କେବେ ବି ଧୋକା ନ ଦେଉ। ଯେତେ ବାଧାବିଘ୍ନ ଆସୁ ପଛେ ସ୍ତ୍ରୀଟିଏ ବଞ୍ଚିଥିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ବାମୀ ସାଙ୍ଗରେ ରହୁ… ଏମିତି ଅନେକ କିଛି। ଏହା ହିଁ ପୁରୁଷମାନେ ଚାହିଁଥାନ୍ତି।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏମିତି କିଛି ଖାସ୍ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ। ଏମାନେ କେବେ ବି କାହାକୁ ବି ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ଅକ୍ଷର ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ?

ଜାଣିବା ଦରକାର କି A ଅକ୍ଷର ଥିବା ଝିଅ କେବେ ବି କାହାକୁ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହା ସହିତ N ଅକ୍ଷରରେ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଝିଅ, ଏମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ପ୍ରେମରେ କେବେ କାହାକୁ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ବହୁତ ନିର୍ମଳ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ଅକ୍ଷର ଥିବା ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ପୁରା ଆଖି ବୁଜି ବିଶ୍ବାସ କରିହେବ। ଏହି ଅକ୍ଷର ଥିବା ମହିଳାମାନେ ଜୀବନସାରା ପୁରୁଷଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ହାତ ମିଳାଇ ଚାଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାନ୍ତି।

ସେହିଭଳି P ଅକ୍ଷରରେ ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ନାମ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବ ସେମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କେବେ କାହାରିଙ୍କୁ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସମସ୍ତଙ୍କର ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ରଖିଥାନ୍ତି। ଏହି ଅକ୍ଷର ଥିବା ଝିଅମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଲଢ଼ି ପାରନ୍ତି। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀକୁ କେବେ ବି ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସବୁବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଭଲପାଇବାକୁ ନେଇ ଏମାନେ ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ ମଧ୍ୟ ଥାନ୍ତି।