PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜିଠାରୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଇଏଫ୍‌ ବାର୍ଷିକ ବୈଠକ, ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା: ଏଜେଣ୍ଡାରେ ବିଶ୍ୱ ଆର୍ଥିକ ସୁଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ବଢ଼ିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଢଙ୍ଗୀଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ହ୍ୟାକ୍‌, କଟକ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ଦେଲେ ଏତଲା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମଗିରି: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର୍ ସମେତ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ସରିଲା ଆବେଦନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ରେ ନିଟ୍‌ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁଣି ବିବାଦରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପ, ରାତି ଅଧିଆ ହେଲା ଜିପିଆର୍‌ଏସ୍ ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଖାଉଟିଙ୍କୁ ବଡ ଆଶ୍ବସ୍ତି: ପେଟ୍ରୋଲ ୯.୫୦ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଲିଟର ପ୍ରତି କମିଲା ୭ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପରେ ଓଡ଼ିଶା ପିସିସି ସଭାପତି ଘୋଷଣା: ଏ. ଚେଲ୍ଲାକୁମାର
  • ||
  • କଟକ : ଆଜିଠୁ ମାଟ୍ରିକ ଖାତା ଦେଖା, ରାଜ୍ୟର ୫୮ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||

ଯିଏ ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଗିରିରାଜ, କିନ୍ତୁ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ନିଜେ ଆସିଲେନି

source:hindi.timesnownews.com

ପାଟଣା ୪/୩: ବିଜେପିର ସାଂସଦ ଗିରିଗାଜ ସିଂହ ସବୁବେଳେ ନିଜ ବୟାନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଯିଏ ବି ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ହେଉଛି ଦେଶଦ୍ରୋହୀ । ଏବେ ହେଲା କଣ ? ଗତକାଲି ବିହାର ରାଜଧାନୀ ପାଟଣାରେ ବିଜେପିର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲି ଥିଲା । ଗିରିରାଜ ମଧ୍ୟ ବିହାରର ଏବଂ ସେ ପାର୍ଟିର ସାଂସଦ ମଧ୍ଯ । କିନ୍ତୁ ସେ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ ନିଜେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଗଲେ । କାରଣ ସେ ନିଜେ ଦଳର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ଆସିଲେନାହିଁ ।

ଗିରିରାଜ କହିଥିଲେ ଯେ ଯିଏ ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ । ୩ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଦଳର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ଏହା ଜଣାପଡିଯିବ ଯେ କିଏ କିଏ ପାକିସ୍ତାନ ସହିତ ଅଛନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯେଉଁମାନେ ରାଲିରେ ଆସିବେନି ସେମାନେ ଦେଶଦ୍ରୋଦୀ ।

କିନ୍ତୁ ନିଜ ବୟାନରେ ନିଜେ ଫସିଗଲେ ଗିରିରାଜ । ଏହା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆପ୍ଲାଏ ହୋଇଗଲା । ଘଟଣା କିଛି ଏହିପରି । ମୋଦିଙ୍କ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ପହଞ୍ଚିଲେନି ଗିରିରାଜ । ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପହଞ୍ଚିଲା । ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନବାଦାରୁ ପାଟଣା ଆସୁଥିବାବେଳେ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମାନନୀୟ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିଲେନି ।

ଅବଶ୍ୟ ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ନୁହଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଜାଣିଶୁଣି ରହିଯାଇନାହାନ୍ତି । ସେ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଇଛା ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ଆସିପାରିନାହାଁନ୍ତି ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର