ପ୍ରେମରେ ଧୋକ୍କା ପାଇଁ ପ୍ରେମିକ ରକ୍ତରେ ପ୍ରେମିକା ଖେଳିଲା ରକ୍ତର ହୋଲି, ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଗଳାକାଟି କଲା ହତ୍ୟା…

ଆନ୍ଦ୍ରପ୍ରଦେଶ : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶରୁ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଖାଇବା ପରେ ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ରକ୍ତମୁଖା ହୋଇଛି । ଯେଉଁଠାରେ କି ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଅବିଶ୍ୱାସର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଏହା ପରେ, ସେ ଯାହା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ । ଏପରିକି ଏହାକୁ ଦେଖିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କେବଳ କାଳ୍ପନିକ କାହାଣୀରେ ହୋଇଥାଏ ।

ଏଠାରେ ସୂଚନା ଥାଉକି ଏହି ମାମଲା ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ପଶ୍ଚିମ ଗୋଦାବରୀରେ ଥିବା କୋଭୁରରୁ ଆସିଛି ।  ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଖଣ୍ଡା ଦ୍ୱାରା ତାର ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ରାସ୍ତାରେ ବହୁତ ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା ​​। ପ୍ରେମିକର ହତ୍ୟା ପରେ ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଖସି ପଳାଇ ନଥିଲେ ଯୁବତୀ । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲା । ମୃତକ ଜଣକ ୨୨ ବର୍ଷିୟ ତଟାଜୀ ନାଇଡୁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ଥାଡେପାଲିଗୁଡେମର ବାସିନ୍ଦା ।

ଏନେଇ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଦିନରୁ ଉଭୟ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀ କଲେଜ୍ କ୍ୟାରିୟରରୁ ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଲିଭ୍ ଇନ୍‌ରେ ରହୁଥିଲେ । ନିକଟରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲା ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଯୁବତୀକୁ ମଧ୍ୟ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ। ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଶେଷରେ ଏଭଳି କିଛି କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା ଏବଂ ଘଟଣାଟି କରିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଯାଇଛି । ଏଥିସହ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ।