ନାବାଳିକା ସହିତ ସୁଇମିଂ ଟ୍ରେନରର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ, କ୍ରୀଡାମନ୍ତ୍ରୀ ଦେଲେ ଏମିତି ଆଦେଶ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୫/୯: ଗୋଆ ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଜଣେ ପହଁରାଳୀ କୋଚଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ଗୋଆ ପହଁରାଳୀ ସଂଘ(ଜିଏସଏ)ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସୁରଜିତ୍ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଉପରେ ୧୫ ବର୍ଷିୟା ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିଛି । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ରହୁଥିବା ଏହି ନାବାଳିକା ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟ୍ରେନିଂ ନେଉଥିଲେ । ଘଟଣା ପରେ କୋଚ୍ ଜଣକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ତାକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଗୋଆ ପୋଲିସ ଏକ ଟିମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ।

ନାବାଳିକା ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ କ୍ରୀଡା ମନ୍ତ୍ରୀ କିରଣ ରିଜ୍ଜୁ ଟ୍ୱିଟ୍ ଜରିଆରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଦୃଋ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାପାଇଁ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ରିଜ୍ଜୁ ଭାରତୀୟ ପହଁରାଳୀ ମହାସଂଘକୁ ଏହା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ କେଉଁଠି ବି ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆନଯାଉ ।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଜିଏସଏ, ଗାଙ୍ଗୁଲିକୁ ବହିଷ୍କାର କରିଦେଇଛି । ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ଜିଏସଏ ୨ ବର୍ଷ ତଳେ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଥିଲା । ତେବେ ରେକର୍ଡ ଅନୁସାରେ କୋଚଙ୍କ ରେକର୍ଡ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ଆସିନଥିଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀର: କୁଲଗ୍ରାମରେ ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣ, ଚାଲିଗଲା ୩ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଜୀବନ

କଲରାପତରିଆର ଡିଆଁ ଦେଖି ଲୋକେ କହିଲେ ଅଲମ୍ପିକ୍ ଯିବା ଉଚିତ୍, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯଦି ଆମ ଦେଶରୁ ଖେଳନ୍ତୁ, ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ଟ୍ବିଟ କରି ଦେଲେ ଅଫର

କରୋନା ଟିକା ଲଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ମୋଡେର୍ଣ୍ଣା

ପିଏମ୍‌ ମୋଦୀଙ୍କ ‘ଜଙ୍ଗଲରାଜ କି ଯୁବରାଜ’ ଆକ୍ଷେପର ଜବାବ ରଖିଲେ ତେଜସ୍ବୀ, କହିଲେ ‘ସେ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଯାହା ବି କହି ପାରିବେ’

୯ ବର୍ଷ ତଳେ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଏବେ କରି ଦେଖାଇ ଦେଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାର