ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ସୁଇମିଂ କୋଚ୍‌ ସୁରଜିତ୍‌କୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ୍

ପାନାଜି ୭/୯ : ନାବାଳିକା ପ୍ରଶିକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚାରଣ କରି ଫେରାର ଥିବା ଗୋଆ ସୁଇମିଂ ଆସୋସିଏସନ୍‌ (ଜିସିଏ) କୋଚ୍‌ ସୁରଜିତ୍‌ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର କାଶ୍ମିରୀ ଗେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ (ନର୍ଥ ଗୋଆ) ଉତ୍‌କ୍ରିଷ୍ଟ ପ୍ରସୁନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଗୋଆ ପୁଲିସ୍‌ ଗତ ଗୁରୁବାର ସୁରଜିତ୍‌ଙ୍କ ନାମରେ ବଳାତ୍କାର ଓ ଅପରାଧ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା ।

ଶ୍ରୀ ପ୍ରସୁନ କହିଛନ୍ତି, ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକା ଓ ତାଙ୍କ ବାପା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ହୁଘଲି ଜିଲାର ରିସ୍‌ରା ଥାନାରେ ସୁରଜିତ୍‌ଙ୍କ ନାମରେ ଅସଦାଚାରଣ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଅସଦାଚାରଣ ଘଟଣା ଗୋଆର ମାପୁସାରେ ଘଟିଥିଲା । ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ନର୍ଥ ଗୋଆ ପୁଲିସ୍‌ ଚଢ଼ାଉ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ସୁରଜିତ୍‌ ବିଭିନ୍ନ ସହରରେ ଲୁଚି ବୁଲୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର କାଶ୍ମୀର ଗେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।’

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଜିସିଏ କୋଚ୍‌ ସୁରଜିତ୍‌ ଜଣେ ନାବାଳିକା ପ୍ରଶିକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚାରଣ କରୁଥିବାର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ କେନ୍ଦ୍ର କ୍ରୀଡ଼ାମନ୍ତ୍ରୀ କରିନେ ରିଜିଜୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଡ଼ା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ଜିସିଏ ତାଙ୍କୁ କୋଚ୍‌ ପଦରୁ ବହିସ୍କୃତ କରିଥିବାବେଳେ ଭାରତୀୟ ସୁଇମିଂ ସଂଘ ତାଙ୍କୁ କୋଚିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ବାସନ୍ଦ କରିଥିଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ସେମିଳିଗୁଡ଼ା ପୋଲିସକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ

ମାନସିକ ଅବସାଦ ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ପାଗଳାମି, ଅପରାଧ ପାଇଁ ମିଳିବ ଦଣ୍ଡ

ରାଉରକେଲା ସ୍କର୍ପିଓ ପୋଡି ଘଟଣା; ଗୋମାଂସ ଚାଲାଣ ସନ୍ଦେହରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜାଳିଥିଲେ ଗାଡି, ଡ୍ରାଇଭର ସମେତ ୪ ଗିରଫ

ମହିଳା ଟେନିସ୍‌ ତାରକା ‌ ସିମୋନା ହାଲେପଙ୍କୁ କରୋନା

ଲଭ ଜିହାଦକାରୀଙ୍କୁ ଯୋଗୀ ରୋକଠୋକ୍‌ ଶୁଣାଇଲେ ରାମ ନାମ ସତ୍ୟ ହୈ…ସୁଧୁରି ନଗଲେ ହୋଇଯିବ ଶେଷ

ଭାରତୀୟ ସେନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ସ୍ୱଦେଶୀ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‌ ମେସେଜିଂ ଆପ୍‌ ‘ସାଇ’