ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣକୁ ‘କର୍ମର ଫଳ’ କହିଲେ ପ୍ରଫେସର, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୨: ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାରତୀୟ ସୁରକ୍ଷାବଳଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆପମାନଜନକ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇ ଗୁୱାହାଟିର ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରଫେସର ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗୁୱାହାଟୀର ଆଇକନ୍ କମର୍ସ କଲେଜରେ ଇଂରାଜୀ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ପପରୀ ଜେଡ୍ ବାନାର୍ଜୀ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୈନିକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ବିବାଦୀୟ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଥିଲେ । କଲେଜ ପ୍ରଶାସନ ମଧ୍ଯ ତାଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଦେଇଛି ।

ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସାରା ଦେଶରେ କ୍ରୋଧର ପରିବେଶ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ସାରା ଦେଶ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିନ୍ଦା କରୁଛି । ଏଭଳି ସମୟରେ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ଟିପ୍ପଣୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନାରାଜ କରିଛି ।  ପ୍ରଫେସର ବାନାର୍ଜୀ ୧୫ ଫେବୃୟାରୀରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ‘ଆତଙ୍କବାଦ ଇସଲାମୀ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ଅବଧାରଣା’ ।

ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର  ଜେ.ବାନାର୍ଜୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ୪୫ ଯବାନ ଗତକାଲି ସହିଦ ହୋଇଗଲେ, ଏହା କିଛି ଯୁଦ୍ଧ ନୁହେଁ । ସେମାନଙ୍କୁ ଲଢିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ଯ ଦିଆଗଲାନି । କିନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷାବଳ ଘାଟୀରେ ଏହି କାମ କରିନି କି ! ତୁମେମାନେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲ, ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲ, ସେମାନଙ୍କୁ ପତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲ, ତୁମ ମିଡିଆ ଲଗାତାର ତାଙ୍କୁ ରାକ୍ଷସ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି …. ଆଉ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗୁଛି ଏହାର ପ୍ରତିକାର ହେବନି । ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? ଆତଙ୍କବାଦ ଇସଲାମୀ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ କର୍ମ ବହୁତ ଭାରତୀୟ, ସନାତନ ଅବଧାରଣା …।

ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ଏହି ଟିପ୍ପଣୀ ପରେ ୟୁଜର୍ସ ବହୁତ ନାରାଜ ହେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି କଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ଉପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଲା ଏବଂ ଅନେକ ଏହାକୁ ସେୟାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ଏହାପରେ ଘଟଣାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଦେଖି ଆସାମ ପୋଲିସ ଗୁୱାହାଟୀର ଚନ୍ଦମାରୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଲେଡି ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମରା ରୁଜୁ କଲା ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଗଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଏହି ସପ୍ତାହରୁ ୟୁରୋପରେ ପ୍ରଥମେ ଅକ୍ସଫୋର୍ଡ କରୋନା ଟିକାର ରୋଲିଂ ରିଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ

କୋଟିପତି ଏବଂ ବଡ ବଡ ଉଦ୍ୟୋଗପତି ନେଇଛନ୍ତି ରୁଷ୍‌ର କରୋନା ଟିକା !

ସେନାର ଯବାନ ଖାଇବେ ଲ୍ୟାବ୍‌ର ପରିବା – ବଙ୍କରରେ ତିଆରି ହେବ

ବାସି ମିଠାର ଯୁଗ ଶେଷ- ଏବେ ମିଠା ଦୋକାନାରେ ମିଠା ତିଆରି ଏବଂ ଭଲ ରହିବା ତାରିଖ ଲେଖିବାକୁ ନିୟମ କଲେ FSSAI- ମିଠା ଦୋକାନୀଙ୍କ ବିରୋଧ

ଡେଲିଭରୀ ଫିସ୍‌ ଦେଇ ପାରିଲେନି ମହିଳା– ୩ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ରଖିଲେ ଡାକ୍ତର

ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ କରିବା ବାହାନାରେ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟାକଲା ନାବାଳକ,ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଦୁହେଁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ