ବିଜେପିରେ ମିଶିବା ପାଇଁ ୨୨ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କଲି: ବୈଜୟନ୍ତ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୩: ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ବୈଜୟନ୍ତ ଜୟ ପଣ୍ଡା । ବିଜେପିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଦ୍ଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପଦ୍ମ ଧରିଛନ୍ତି ବୈଜୟନ୍ତ । ବିଜେପିରେ ମିଶିବା ପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ବୈଜୟନ୍ତ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୨ ବର୍ଷ ତଳୁ ବିଜେପିରେ ମିଶିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଇଛା ଥିଲା । ବିଜେପିରେ ମିଶିବା ପାଇଁ ୨୨ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।  ମୋଦିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ପଣ୍ଡା ।

ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଓ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱକୁ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଓଡିଶାରେ ଶାସନ ବ୍ଯବସ୍ଥା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଷୁଡି ପଡିଛି । ମହିଳା ଓ ଶିଶୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ନିର୍ଯାତନା, ଅପରାଧ ଆଦି ବଢିଛି । ଓଡିଶାରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅତିଶୟ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।

ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶାସନ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶର ଓ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ମୋଦି କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି । ଓଡିଶାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଏବଂ ଦେଶକୁ ବିକାଶ ପଥରେ ଆଗେଇ ନେବାପାଇଁ ଏହିଭଳି ନେତୃତ୍ୱ ଦରକାର ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ଯପଟେ ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ଯୋଗଦାନକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳ ସହ ଆଜି ଏକ ନୂଆ ବଳ ଯୋଡି ହୋଇଛି । ଦୀର୍ଘ ୨୦ ବର୍ଷ ହେଲା ସଂସଦରେ ସେ ନିଜସ୍ୱ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ଦ୍ୱାରା ବିଜେପିର ଲାଭ ହେବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେଲେ ବିଜେପି

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପୋଲିସ ଧକ୍କା ଦେଇ ତଳେ ପକାଇବା ପରେ ଲାଠିରେ ମାଡ ମାରିଥିଲା: ରାହୁଲ

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଗିରଫ, ପୋଲିସ-କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ବେଳେ ତଳେ ପଡିଗଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି, ହାଥରସ୍ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ-ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗିରଫ

ପାରିତ ହେଲା ସଂକ୍ରାମକ ରୋଗ ବିଲ୍‌, କରୋନା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କଲେ ଲକ୍ଷେ ଜରିମାନା, ଦୁଇ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌

ଯୋଗୀଙ୍କୁ ମାୟାବତୀଙ୍କ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା, କହିଲେ- ୟୁପିକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନ ଯଦି ମଠକୁ ଫେରିଯାଅ…

ନିରବ ଗାନ୍ଧିମାର୍ଗ, ଶୁଭୁନି ‘ଆମର ଦାବି ସରକାର ତୁମେ ମାନିନିଅ’

ମେସିନ୍‌ ଜାଳି ଚାଷୀଙ୍କୁ ଅପମାନ କରିଛନ୍ତି ବିରୋଧୀ, କୃଷି ବିଲ୍‌ ନେଇ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ମୋଦିଙ୍କ କଡା ଜବାବ