PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ଏବେ ଆସିବନି ‘ହେରା ଫେରି-୩’

source:www.mid-day.com

ପୁଣି ବାତିଲ୍‌ ହେଲା ହିଟ୍‌ ସିନେମା ‘ହେରା ଫେରି’ ସିରିଜ୍‌ର ‘ହେରା ଫେରି-୩’ । ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ସହିତ ନୂଆ ହାସ୍ୟରାସାତ୍ମକ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରି ସାରିଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପୁଣିଥରେ ‘ହେରା ଫେରି-୩’ର ଶୁଟିଂକୁ ବାତିଲ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ୫ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଥର ତାରିଖ ଠିକ୍‌ ହୋଇ ଏହିଭଳି ସିନେମାର ଶୁଟିଂ ବାତିଲ୍‌ ହେଲାଣି । ଗତ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଇନ୍ଦ୍ରକୁମାର କହିଥିଲେ, ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ‘ହେରା ଫେରି-୩’ ଆସୁଛି । ପୁଣିଥରେ ମୋ ପ୍ରିୟ କଳାକାରମାନେ ଫେରୁଛନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଏ ସିନେମାର ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟିଂ କାମ ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ‘ଟୋଟାଲ୍‌ ଧମାଲ’ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହି ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର ‘ହେରା ଫେରି-୩’ କୁ ଭୁଲିଗଲେ ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏମିତି ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା ଯେ, ‘ହେରା ଫେରି-୩’ରେ ପୂର୍ବ ପରି ପରେଶ ରାୱଲ, ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ରହିବେ, କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଜନ୍‌ ଆବ୍ରାହମ୍‌ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଯୋଡ଼ି ହେବେ । ପରେ ସିନେମା ନିର୍ମାଣରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଜନ୍‌ ଓ ଅଭିଷେକ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ । ପୁଣିଥରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ନେବାକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ‘ହାଉସ୍‌ଫୁଲ୍‌-୪’, ‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’, ‘ମିଶନ୍‌ ମଙ୍ଗଳ’ ଏବଂ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’କୁ ନେଇ ଅକ୍ଷୟ ଭାରି ବ୍ୟସ୍ତ । ତେଣୁ ‘ହେରା ଫେରି-୩’ କେବେ ଆସିବ ଆଉ ଏଥିରେ କିଏ ରହିବେ ତାହା ସମୟ କହିବ । ତେବେ ୨୦୦୦ମସିହାରେ ‘ହେରା ଫେରି’ ଏବଂ ୨୦୦୬ରେ ‘ଫିର୍‌ ହେରା ଫେରି’ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲାବେଳେ ଏବେ ‘ହେରା ଫେରି-୩’କୁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଅପେକ୍ଷା ।