PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହୀରାକୁଦରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ୧୩୦ କୋଟି ବ୍ୟୟ ହେବ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର- ପ୍ରେମିକାକୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେବା ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରୁ +୨ ନାମଲେଖା ପ୍ରକ୍ରିୟା, ଜୁଲାଇ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ବିସ୍ତୃତ ତଥ୍ୟ ଅପଡେଟ୍‌ ପାଇଁ ଜୁନିୟର୍‌ କଲେଜଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ଖୋଲିଲା ଆଉ ୪ଟି ଗେଟ୍, ୧୪ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||
  • ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଓ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଘରେ ଟିକା ଦେବା ମାମଲା : ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ଓ କୌଣସି ପରିଚୟ ପତ୍ର ନଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ୟୁଜିସି ମାନ୍ୟତା ନମିଳିବା ପ୍ରସଙ୍ଗ, ଭିସିଙ୍କୁ ଭେଟି ଆଲୋଚନା କଲା ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଅକ୍ଟୋବର ଭିତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହରୀ : ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ନିକଟ ଆମ୍ବଡିହା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ମେଡ଼ିକାଲକୁ ବିଲେଇ କାମୁଡ଼ା ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ ନେବାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମହିଳା ମୃତ, ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ ଖନ୍ତାପଡା ଥାନା ବରୁଣସିଂ ଗ୍ରାମର ଭିକା ଦାସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତୁଳସୀ
  • ||
  • କଟକ : ଚୌଦ୍ଵାର କଲେଜ ପଛପଟ ସାହିରେ ଲୁଟ୍, ଘରେ କେହି ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଲୁଟି ନେଲେ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ନୁରୁବାଦଡା ଗ୍ରାମରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟାର ଚାଲିଛି ଅଡିଟ୍, ଶେଷ ହେବାକୁ ଆଉ ୧୦ ରୁ ୧୫ ଦିନ ସମୟ ଲାଗିବ : ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • କେସିଙ୍ଗା : କେସିଙ୍ଗା ପରିଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ କାମର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ପିଡି ଡିଆରଡିଏ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କର୍ଣ୍ଣାଟକର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ବାସବରାଜ ବୋମାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚୋରି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଗିରଫ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି କରି ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା ଚୂନଲଗା ଚାକରାଣୀ, ସାଲିହାସାହିରୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ରାତି ଅଧରେ ଧାରଣାରତ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ, ମାଡ଼ ମାରି ଗାଳିଗୁଲଜ କଲେ ୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୭୦୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୦୩ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଅଣାୟତ୍ତ ଡେଙ୍ଗୁ, ଜୀବନ ସହ ଖେଳୁଛି ବିଏମ୍‌ସି, ମାଡ଼ିଚାଲିଛି ଏଡିସ୍‌ ମଶା ବଂଶ
  • ||

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆମେରିକାରୁ ‘ମୁଡ୍’ ଲେଖି ସେୟାର୍ କଲେ ଏମିତି ଫଟୋ, ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଦେଖିଲେ ୧୫ ଲକ୍ଷ

ବଲିଉଡ୍ର ‘ଦେଶି ଗର୍ଲ’ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବେ ମଉଜ ମଜଲିସ୍ ମୁଡରେ। କିଛି ଦିନ ହେବ ପ୍ରିୟଙ୍କା କିଛି ନା କିଛି କାରଣରୁ ନିଜର ଖୁସି ବାଣ୍ଟିବାରେ ସଫଳ ହେଉଛନ୍ତି। ତା ସହିତ ତାଙ୍କର ଆସୁଥିବା ହଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଜ୍ ନଟ୍ ଇଟ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍’ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବିଦେଶୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଠ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧି ରାତାରାତି ଚର୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା।

କିଛି ଦିନ ତଳେ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ସପିଂ କରିବା ସହିତ କଳା ରଙ୍ଗର ଏକ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ ଯାହା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥି​‌ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବହୁତ ଖୁସି ଥିବାର ନଜରକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋକୁ ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୫ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଫଟୋରେ କ୍ୟାପସନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ‘ମୁଡ୍’ ଲେଖିଛନ୍ତି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ସପ୍ କୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାର ଫ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କ ସିହିତ କିଛି ସେଲଫି ନେଇ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ଼୍ କରିଥିବାର ନଜର ଆସିଛି। ବାହାଘରକୁ ନେଇ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି କି, ସେ ଆଇସଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ମାତ୍ର ନିକ୍ କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଭାରତରେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି। କାରଣ ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଲହନ୍ କୁ ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ହିଁ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ତେଣୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍ ଙ୍କ ବାହାଘର ରାଜସ୍ଥାନରେ ହେଉ ବୋଲି ନିକ୍ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।