PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀରେ ୧୭ଟିକିଆ ହାତୀପଲ ଆତଙ୍କ, ଗାଁରେ ପଶିଲେ, ଫସଲ ନଷ୍ଟ କଲେ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜଙ୍ଗଲକୁ କାଠ ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଯୁବକ, ଫାସରେ ପଡି ଜୀବନ ଗଲା
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ମୁଖ୍ୟ ବଜାରରେ ହଠାତ୍ ଭୁଶୁଡିଲା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟି, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପଥଚାରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏ ବର୍ଷ ଥରାଇବ ଶୀତ ଲହରୀ, ଜବର ଜାଡ଼ରେ ଥରିବ ଓଡ଼ିଶା, ଲମ୍ବିବ ଶୀତ ଅବଧି
  • ||
  • ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ : ବେଦାନ୍ତର ଏଲଏନଟି କଲୋନୀକୁ ପଶିଲା କରୋନା, ୩ ଶ୍ରମିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଆଜି ସମ୍ବଲପୁର ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ, ମମିତା ମେହେର୍ ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ବିଜେପି
  • ||

ସଞ୍ଜୁ ପୁଣି ହିଟ୍

ସଞ୍ଜୁ ପୁଣି ହିଟ୍‌ ସାବ୍ୟସ ହୋଇଛନି । ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମରେ ସଞ୍ଜୁ ଚରିତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ ହୋଇ ବାଜି ମାରିଥିବା ବାବୁସାନ୍‌ ପୁନର୍ବାର ସେହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିପାରିଛନ୍ତି । ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପଲକ୍ଷେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିଥିଲା ସାଇ ଶ୍ରଧା ଟେଲିପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ ପ୍ରଯୋଜିତ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚିତ୍ର “ଅଜବ ସଞ୍ଜୁର ଗଜବ ଲଭ୍‌’ । ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ ବାବୁସାନ୍‌ ଓ ଚୁଲବୁଲି ଅର୍ଚିତା ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ଦର୍ଶକ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଫିଲ୍‌ର କାହାଣୀ, କଳାକାରଙ୍କ ଅଭିନୟ ସାଙ୍ଗକୁ ଗୀତଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶକ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ସଂଜୁଙ୍କ ସାଥୀ ଅଶୋକ ପତି । ସଂଗୀତରେ ଗୀତିଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଇଥିଲେ ପ୍ରେମ ଆନନ୍ଦ । ସଂଳାପ ଲେଖିଥିଲେ ରଣଜିତ ପଟ୍ଟନାୟକ । କ୍ୟାମେରା ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ସୀତାଂଶୁ ମହାପାତ୍ର । ସଂପାଦନା ଭାର ବହନ କରିଥିଲେ ସୁକୁମାର ମଣି । ପ୍ରଯୋଜନା କରିଥିଲେ ନିହାର ସାମଲ ଏବଂ ବିନି ସାମଲ । ଫିଲ୍ମଟି ଏବେ ବି ବାବୁ ‘ମୁସକିଲ ହୈ ଜିନା’ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି । ଯାହା ଅଧିକ ଲୋକଦୃତ ହୋଇଛି ।