PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

ସଞ୍ଜୁ ପୁଣି ହିଟ୍

ସଞ୍ଜୁ ପୁଣି ହିଟ୍‌ ସାବ୍ୟସ ହୋଇଛନି । ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମରେ ସଞ୍ଜୁ ଚରିତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ ହୋଇ ବାଜି ମାରିଥିବା ବାବୁସାନ୍‌ ପୁନର୍ବାର ସେହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିପାରିଛନ୍ତି । ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପଲକ୍ଷେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିଥିଲା ସାଇ ଶ୍ରଧା ଟେଲିପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ ପ୍ରଯୋଜିତ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚିତ୍ର “ଅଜବ ସଞ୍ଜୁର ଗଜବ ଲଭ୍‌’ । ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ ବାବୁସାନ୍‌ ଓ ଚୁଲବୁଲି ଅର୍ଚିତା ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ଦର୍ଶକ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଫିଲ୍‌ର କାହାଣୀ, କଳାକାରଙ୍କ ଅଭିନୟ ସାଙ୍ଗକୁ ଗୀତଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶକ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ସଂଜୁଙ୍କ ସାଥୀ ଅଶୋକ ପତି । ସଂଗୀତରେ ଗୀତିଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଇଥିଲେ ପ୍ରେମ ଆନନ୍ଦ । ସଂଳାପ ଲେଖିଥିଲେ ରଣଜିତ ପଟ୍ଟନାୟକ । କ୍ୟାମେରା ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ସୀତାଂଶୁ ମହାପାତ୍ର । ସଂପାଦନା ଭାର ବହନ କରିଥିଲେ ସୁକୁମାର ମଣି । ପ୍ରଯୋଜନା କରିଥିଲେ ନିହାର ସାମଲ ଏବଂ ବିନି ସାମଲ । ଫିଲ୍ମଟି ଏବେ ବି ବାବୁ ‘ମୁସକିଲ ହୈ ଜିନା’ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି । ଯାହା ଅଧିକ ଲୋକଦୃତ ହୋଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର