ବରଫରେ ଫସିଥିବା ବିଲେଇ ପାଇଲା ନୂଆ ଜୀବନ

ଆମେରିକାରେ ଏବେ ଥଣ୍ଡା ନିଜ ଉତ୍ପାତ ମଚାଇଛି । ଫେବୃୟାରୀ ଆରମ୍ଭରୁ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ତାପମାତ୍ରା ମାଇନସ୍ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସି ଆସିଥିଲା । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୟୁଏସର ନର୍ଥୱିଷ୍ଟ ମୋଣ୍ଟାନା ସହରର କେଲିସପେଲ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିବା ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

source:hindi.news18.com
source:hindi.news18.com

Kalispellରେ ଏକ ବିଲେଇ ବରଫରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଜମି ଯାଇଥିଲା । ଏହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୁରିବୁଲୁଛି । ଏହି ଫଟୋ ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍  Animal Clinic of Kalispell ୫ ଫେବୃୟାରୀରେ  ସେୟାର କରିଥିଲା ।

source:hindi.news18.com
source:hindi.news18.com

କ୍ଲିନିକ ତରଫରୁ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଫଟୋରେ କ୍ୟାପସନ୍ ରହିଥିଲା ଯେ ଏହା ହେଉଛି ଏସପ୍ତାହର ଆମର ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ତମ ରକ୍ଷାକରଣ ଷ୍ଟୋରୀ । ସେ ବିଲେଇଟି ଯେତେବେଳେ କ୍ଲିନିକ୍ ଅଣାଗଲା ସେ ପ୍ରାୟ ମୃତ୍ୟୁ ନିକଟକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି କ୍ଷଣର ବିଳମ୍ବ ତାକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖକୁ ଠେଲିଦେଇଥାନ୍ତା । ତାର ତାପମାତ୍ରା ବହୁତ କମି ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଚିକିତ୍ସାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଗଲା । ଏବେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଠିକ୍ ଅଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଯୌନ କର୍ମଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର – କେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଯୌନକର୍ମୀଙ୍କୁ ସହାୟତା ଦିଅ

ଉପବାସରେ ରାଜ୍ୟସଭାର ଉପ-ସଭାପତି: ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ୩ ପୃଷ୍ଠାର ଚିଠି ଲେଖି କହିଲେ- ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗିଛି, ସାରା ରାତି ଶୋଇପାରିନି…’

ବଲିଉଡ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଅଫର କରାଯାଏ, ମନା କଲେ ବୟକଟ୍ କରି ଦିଆଯାଏ ନଚେତ୍ କାମ ମିଳେନି: ଅକ୍ଷରା ସିଂ

ଏହି ଦେଶରେ ବିବାହ ପରେ ନବଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଉପହାରରେ ସରକାର ଦେବେ ୪.୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ନିୟମ

ଆଉ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ରହିବନି ଆଳୁ-ପିଆଜ, ୬୫ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ନିୟମରେ ହେଲା ପରିବର୍ତ୍ତନ

ଆସିଗଲା ନୂଆ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଆଇନ୍: ସଂସଦରେ ମଞ୍ଜୁରୀ ମିଳିବା ପରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉପରେ କ’ଣ ପଡିବ ପ୍ରଭାବ?