PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନୁଗୁଳ : ନାଲକୋନଗର ଥାନା ଗୋପିନାଥପୁର ଗାଁ ପାଖ ଆମ୍ବତୋଟାରୁ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ, ୧୯ ତାରିଖରୁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ରାଉଳ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଭାଲୁପାଲିରେ ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ମହିଳା ମୃତ୍ୟୁ, ମିଳିନି ପରିଚୟ
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: ନିଖୋଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧ୍ବଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଆମ୍ବତୋଟାରୁ ମିଳିଲା ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ଗତ ୧୯ତାରିଖରୁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୧୦ ଜଣ ସଚିବଙ୍କୁ ମିଳିଲା ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ଵ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ଶିକ୍ଷା, ଜଳଯୋଗାଣ ଆଦି ମୌଳିକ ଭିତ୍ତିଭୂମିର କରିବେ ତଦାରଖ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍ ଜବତ କଲା ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି ପୋଲିସ, ୩ ଅଟକ
  • ||
  • ତିହିଡି: ନନ୍ଦପୁରବଜାରଠାରୁ ୨୩ ଲଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ କଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଘର ମାଲିକଙ୍କୁ ମିଠାରେ ନିଶାଦେଇ ଲୁଟିଲେ ଭଡାଟିଆ ଯୁବକ, ୩୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା ନେଇ ମାରିଲେ ଛୁ…
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ୭କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍‌ ଜବତ , ସୁଙ୍କି ଆଉଟ୍‌ ପୋଷ୍ଟ ନିକଟରୁ ଜବତ କଲା ପଟାଙ୍ଗି ପୁଲିସ୍‌
  • ||
  • ଦେଓଗାଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଛାରପାଲି ନିକଟରେ ରାସ୍ତା କଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା କଣ୍ଟେନର, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ମୟୁରଭଞ୍ଜ : ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକ ଚାଲାଣ ବେଳେ ପୋଲିସର ଚଢାଉ, ଉଦଳା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରୁ ୪ ଜଣ ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଉଦଳା ପୋଲିସ, ୨ ମହିଳା ଦଲାଲ ଅଟକ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର ଭିସୁଟ୍‌ରେ ୨୫ କୋଭିଡ୍‌ ପଜିଟିଭ୍‌ ପ୍ରସଙ୍ଗ -ଆଣ୍ଟିଜେନ୍‌ କିଟ୍‌ ଖରାପରୁ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା , ଏନେଇ ଏସିଏସ୍ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • କୋହଲି ହାସଲ କଲେ ଖାସ୍‌ ସଫଳତା , ରୋନାଲ୍ଡୋଙ୍କର କ୍ଲବ୍‌ରେ ହେଲେ ସାମିଲ୍, ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ କୋହଲିଙ୍କ ଫଲୋୟରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୦ ମିଲିୟନରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ବୁର୍ଲା ସରକାରୀ ବାଳକ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଶିଲା କରୋନା , ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ଆଜି ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଦେଉଳି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ଗୋପୀନାଥପୁର ଖଣିରେ ଚଢ଼ାଉ, ୭ଟି ବେଆଇନ ମାଙ୍କଡା ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ଜବତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ରେଡ୍, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଚଢଉ
  • ||
  • ମହାକାଳପଡ଼ା : କୁମାରୁଣି ନିକଟରେ ବସ୍ ଓଲଟି ୩ ଗୁରୁତର , ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ଯାତ୍ରୀ , ସମସ୍ତ ଗୁରୁତର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମୁଖ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା : ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କଲେ ସ୍ୱାମୀ

ଆଗ୍ରା – ଏ ଏମିତି ଏକ ଖବର , ଯାହାକି ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀର ସଂପର୍କରେ କଳଙ୍କ ସଦୃଶ ।  ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ପତ୍ନୀର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ସବୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କର ହୋସ୍‌ ଉଡ଼ିଯାଇଥିଲା । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଥାନାରେ ଯାଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୁଲିସ୍‌ ତଦନ୍ତ ଆଦେଶ ଦେଇଛି।

ଏହାସହ ମଧ୍ୟ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ବନ୍ଧୁତା କରି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପୁଅକୁ ଅପହରଣ କଲେ ଯୁବତୀ , ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାବି କଲେ

ଏହାସହ ମଧ୍ୟ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ପତ୍ନୀକୁ ବାଟରୁ ହଟାଇବାକୁ ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ହତ୍ୟାକାରୀ – ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସୁପାରୀ ଦେଇ ଭାଙ୍ଗି ଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀର ସ୍ୱପ୍ନ

ସୂଚନା ମୁତାବକ , ମଣ୍ଟୋଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ୮ ବର୍ଷି ପୂର୍ବେ ନାଇର ମଣ୍ଡି ନିବାସୀ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ।ପତିଙ୍କର ଅଟୋ ପାର୍ଟସ ଦୋକାନ ଅଛି। ବିବାହର ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ପତି ଓ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପୁଲିସ୍‌କୁ କହିଥିଲେ ।

ଯେବେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ , ତାଙ୍କୁ ନାନା ଅତ୍ୟାଚାର କରି ଘରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଗଲା । ସେ ଯାଇ ବାପା ଘରେ ନିଜ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ।  ପତି ମଧ୍ୟ ଝିଅର ଖର୍ଚ୍ଚ ଭାର ନେବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦେଲେ ନାହିଁ । ୨୦୧୭ମସିହାରେ ସେ  ପତି ଓ ଶ୍ୱଶୂର ଘର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । ଏବେ କୋର୍ଟରେ ଏହି ମାମଲା ଚାଲିଛି ।

ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଯେ,  ତାଙ୍କ ପତି କୋର୍ଟରେ ବୁଝାମଣା ଓ କେସ୍‌ ଫେରେଇ ନେବାକୁ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି . କିନ୍ତୁ ସେ କେସ୍‌ ଫେରେଇ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ଦେଇ ପତି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ଜାନୁୟାରୀରେ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ତାଙ୍କର ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ  ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ  ପୋଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଫଟୋ ପତି ହିଁ ଉଠାଇଥିଲେ । ଏବେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରି ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ପତି ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ଏବେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।  ଶୁକ୍ରବରା ଦିନ ଏସଏସ୍‌ପି ବବଲୁ  କୁମାରଘଟଣାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏସ୍‌ଏସ୍‌ପି  କହିଛନ୍ତି କି  ମାମଲାରେ  ଥାନା ମଣ୍ଟୋଲା ପୁଲିସ୍‌ କୁ ତଦନ୍ତ ପରେ  କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ  ନିର୍ଦ୍ଦେଶ  ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର