ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ଫଟୋକୁ ସ୍ବାମୀ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଲା କଲ୍ ଗାର୍ଲ ଆଉ ସେୟାର କଲା ଫୋନ ନମ୍ବର..

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ ୯।୧୦: ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରିବା ସହିତ ସେହି କଥା ଓ ରାଗକୁ ମନ ଭିତରେ ରଖି ତାର ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୁଲିସ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଗିରଫ କରି ହାଜତକୁ ନେଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ମିଳିଥିବା ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ, ଗତ ତିନି ବର୍ଷରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସୀମାନ୍ତ ଇସିଆଇଏଲ୍ ସ୍ଥିତ ରାଧିକା ଥିଏଟରରେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ଅପରେଟର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଯୁବକ ଦମ୍ମଇଗୁଡ଼ା ସ୍ଥିତ ଲକ୍ଷ୍ମୀନଗରରେ ପରିବାର ସହିତ ରହୁଥିଲା।

କିଛି ଦିନ ହେଲା ଛୋଟ ମୋଟ କତାକୁ ନେଇ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରୁଥିଲା ଏବଂ ସମସ୍ତ କଥାକୁ ମନରେ ଗଣ୍ଠି ମାରି ରଖୁଥିଲା। ଶେଷରେ ରାଗରେ ଅସହ ହୋଇ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବଦନାମ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉଠାଇଥିବା ଫଟୋକୁ ସେୟାର ଚାଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା। ଆଉ କ୍ୟାପସନରେ କଲ୍ ଗାର୍ଲ ଲେଖିବା ସହିତ ତଳେ ସ୍ତ୍ରୀର ଫୋନ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା। ଆଉ ଯେତେବେଳେ ଅଜଣା ଲୋକମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଫୋନ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ସେରେବେଳେ ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ରାଚକୋଣ୍ଡା ସାଇବର କ୍ରାଇମ ପୁଲିସରେ ସେମାନଙ୍କ ନାଁ ଅଭିଯୋଗ କରିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସହିତ ଟେକ୍ନିକାଲ ଡାଟା ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ହାଜତକୁ ନେଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ୧ ଜୁନରୁ ଖୋଲିବ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳ, ୮ରୁ ସବୁ କର୍ମଚାରୀ କାମକୁ ଫେରିବେ

ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ, ଖୋଲି ଦିଅନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ୍, ବସ୍ ସ୍କୁଲ-କଲେଜ୍ ବନ୍ଦ ରହୁ

ପୁଣି କମିଲା ସୁନା ଦର

ସୋନୁ ପରେ ଏବେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ କରିବେ ସାହାଯ୍ୟ, ଆରମ୍ଭ କଲେ ବସ୍ ସେବା

‘ଯଦି କରୋନା ହୋଇଯାଏ ତେବେ…’, ଦିଲ୍ଲୀବାସୀଙ୍କୁ ସିଏମ୍ କେଜ୍ରିୱାଲ୍ କହିଲେ ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା

ଏମିତି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ହୋଇଥାଏ ସୁନା ଦାମ୍